Единорог помог• 18 ноября 2025
Кто уже забирал сегодня консервацию в Сильпо?
Акція 1+1 работает на всю консервацию или только на выборку на сайте?
Томатико• 18 ноября 2025
Ответ дляМааарковная
Читайте умови акції, там все чітко написано.
Скажу вам по секрету, що акція може не спрацювати, якщо навіть всі умови виконаєш.
Мания-Величия• 18 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
Який це сільповський?)) Там такі самі тм як і всюди))
Повна чаша і премія
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
Премія і повна чаша
Томатико• 18 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
Нехай подивиться на свою картку.
В мене 3 банки і кожен банк має і візу і мастеркард
Monobank припиняє співпрацю з Mastercard і до кінця 2024 року замінює всі відповідні картки на Visa для більшості клієнтів.
Така ж фігня і в деяких інших банках
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Ви за яку тм пишете? Премія?
і повна чаша і премія. недобрий. твердий,несолодкий
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А я вчора набрала так горошку, кукурудзи, ананасів
Це ви вчора тему створювали? То напевно якийсь глюк був
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Не має спрацювати.
Але скажу чесно: всі акції сільпо глючать, минулого разу чоловіку на візу зробили цю акцію
Я готівкою розраховувалася вчора, все спрацювало, але і ціни нижчі були, ніж зараз в додатку, за 35 грн дві банки горошку, чи кукурудзи.
муха в кедах• 18 ноября 2025
Дівчата,зараз перед новим роком скрізь будуть акції. Навіщо його гребти? Горошок завжди вже перед Різдвом (по новому) є акції. Я горошку взяла 6 банок у Новусі. Учора зробила вінегрет.смачнющий. Саме новусний (не чумак,не верес)
НаБалКоніХодять• 18 ноября 2025
Ответ дляТоматико
Там при оплаті карткою Мастеркарт. Якщо у мене Монобанк, то не спрацює? Або готівкою?
А в монобанке у вас виза?
Томатико• 18 ноября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
А в монобанке у вас виза?
Так. Як і інших банків
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Зрозуміла що нагрібати наперед взагалі не вигідно.
Чому, як на мене дуже вигідно?
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Кажете навіщо гребти, бо ще будуть акції, а самі 6 банок горошку купляєте)))
Дикая Роза• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
в 2022 р оці помідори були 49 грн. я нагребла 12 банок. гидкіших помідор я не їла. один оцет. кислючі- страх. цукру нуль. ми їх трохи поїли,потім я додавала в борщ. найнесмачніші мариновані помідори ,які я коли-небудь їла. там напевно стакан оцту на ту банку. і ще й дико смерділи оцтом. за цю банку і 20 грн шкода
В них нет сахара и не предусмотрен. Это томаты в томатном соке. Для борщей и других заправок
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Ні, працівники сказали, може в них свої акції якісь окремі ще. Сказали, що сьогодні на каву така ж акція, піду гляну. Готівкою оплачувала
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ дляДикая Роза
вони дуже недобрі. просто як лимон. платити за оцет такі гроші - дорого.помідор має бути помідором. і не кисляком.
в маринованих помідорах має бути цукор. я тоді брала і без томатного соку. таке саме. один оцет. брала червоні,жовті помідори в маринаді і томатному соку. жахливі.
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Напишіть потім, як пройшло)
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
в новусі,а не в сільпо.
чекайте на нього скидку. оцей добрий. нещодавно він був 39 грн.
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
в новусі,а не в сільпо.
В мене в місті Новуса взагалі немає
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Напишіть потім, як пройшло)
Ок, я просто ніколи не брала там кави, не знаю якуТМ взяти в зернах, щоб не вийшло, що скупий платить двічі ))
барабанщица• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Консервація це не тільки горошок)) я його взагалі не купую, наприклад
барабанщица• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Це як томатний паста. Навіщо їх їсти
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
Це як томатний паста. Навіщо їх їсти
ви просто не розумієте. томатна паста і ці помідори-це небо і земля.томатну пасту можна їсти.а ці помідори ні.бо це кисляк.
барабанщица• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Томатну пасту я не можу їсти.
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ длябарабанщица
Томатну пасту я не можу їсти.
а це гірше в 100 разів.ще й смердить оцтом.
Бегущаяпо• 18 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
То у вас глюк ьув. Бо я купувала все по повній вартості
барабанщица• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Вам ніхто не винен. Тільки ви по своїй жадібності
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
То не купуйте з оцтом
Дон Пэдро• 18 ноября 2025
Пишут на сайте ,что не больше 6 шт на одного человека
А если сделать 2 заказа,то пройдёт акция?