Единорог помог• 18 ноября 2025
Кто уже забирал сегодня консервацию в Сильпо?
Акція 1+1 работает на всю консервацию или только на выборку на сайте?
Голова колгоспу• 18 ноября 2025
Ответ дляТоматико
Скажу вам по секрету, що акція може не спрацювати, якщо навіть всі умови виконаєш.
Да, у меня такое было: как-то криво видать заказ оформился, пришлось отменять при самовывозе, а при повторном заказе уже сработало.
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляДон Пэдро
Пишут на сайте ,что не больше 6 шт на одного человека
А если сделать 2 заказа,то пройдёт акция?
То на один чек
Голова колгоспу• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Це ви вчора тему створювали? То напевно якийсь глюк був
Причем, как я поняла из той темы, этот глюк почему-то работал именно при покупке в магазине.
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ага, и оплата наличкой
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 ноября 2025
Дівчата, а чому не виходить оплатити он-лайн? Замовила, додала картку. 0 списалося і все. В замовленні стоїть оплата карткою і повна вартість.
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Спишеться половина при отриманні
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляБегущаяпо
То у вас глюк ьув. Бо я купувала все по повній вартості
Та ні, не глюк
Бегущаяпо• 18 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Та ні, не глюк
Та глюк, бо в магазині про це і не чули
Мания-Величия• 18 ноября 2025
Ответ дляДон Пэдро
6 штук акційного товару. Тобто 12 товарів всього. Ви реально 12 наберете?
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Та глюк, бо в магазині про це і не чули
Так мені в магазині і підказали працівники, що акція
Бегущаяпо• 18 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я ж виклала вчора чек своєї покупки. Не було акції в магазині
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляБойцовская
А что вы берете?
Хотела ананасы, маслины и горошек взять, но в их выборке нет ничего интересного. Прошлая акция лучше была, когда на весь ассортимент акция распостранялась
Единорог помог
• 18 ноября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А в якому ви місті?
Элька-Карамелька• 18 ноября 2025
Ответ дляМания-Величия
Повна чаша і премія
Абсолютно різні по якості вони. Який саме вам не сподобався?
Элька-Карамелька• 18 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
і повна чаша і премія. недобрий. твердий,несолодкий
Премія дуже ніжний, і солодкий, є і в склі.
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляБегущаяпо
І я викладала, в нас була
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
А в якому ви місті?
Була у Василькові
Мания-Величия• 18 ноября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Списується, коли ви забираєте.
Мания-Величия• 18 ноября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Є вони
Мания-Величия• 18 ноября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мені зазвичай на очі вигідно премія попадається, хоча я не спеціально її обираю
Оябунчик• 18 ноября 2025
Ответ дляТоматико
Там при оплаті карткою Мастеркарт. Якщо у мене Монобанк, то не спрацює? Або готівкою?
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дякую, а то я премію взяла в склі, собі і мамі, а тут написала, що гидотний, на вигляд ніжний здається.
Чай не пью, только кофе• 18 ноября 2025
Ответ дляЗамріяна
Девчата, а как печень трески премия? Или лучше дороже взять?
Непогана
Прибираю щодня• 18 ноября 2025
Ответ дляДикая Роза
В них нет сахара и не предусмотрен. Это томаты в томатном соке. Для борщей и других заправок
Человек пишет, что там уксуса много, а его там в принципе быть не должно
муха в кедах• 18 ноября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
я вже купувала декілька разів.дубовий і несмачний.як трава,просто ніякий. більше не беру. премія ніколи ніжним не був. а от Новусний-мастхев. Ось чоловік 2 місяці тому приніс Премія по скидці.то він сам його їв. просто довбешка тверда без солі і цукру.
Томатико• 18 ноября 2025
Ответ дляОябунчик
Monobank припиняє співпрацю з Mastercard і до кінця 2024 року замінює всі відповідні картки на Visa для більшості клієнтів.
Думала, что всі в курсі