Ушла и Пришла• 18 ноября в 11:03
хто приймає еутирокс, питання
чи завжди зранку до їжі за 30хв приймаєте? чи буває що і під час чи після?
Ушла и Пришла
• 18 ноября в 12:36
Ответ дляАтятя_тётя
Зараз 16, приймав з 12, після Ковід в нього ця хвороба зʼявилася, доза 50, і коли тривалий час однакова картина була, то вона по схемі знизила, і убрали. Як тепер узнаю наступного тижня.
а в нього Аіт, чи просто низький т4?
Ушла и Пришла
• 18 ноября в 12:37
Ответ дляротцвеники
не могу сейчас ответить) мне очень тонко подбирали схему, у меня разная доза через день - все контролирует эндокринолог - сказала - не будем ориентироваться на общепринятые нормы, у вас своя ’норма’)
якщо це в Києві, то порадбте ендокринолога, будь ласка
НаБалКоніХодять• 18 ноября в 12:38
Ответ дляУшла и Пришла
чому ще спитала. бо раз це часто пожиттєво, то і подумала що приймають іноді і з їжею
а якщо перший прийом їжі стався в день, то не зранку значить приймати?
Я рано не встаю никогда, я сова.
В 10 встала - в 10 выпила. Таблетка не привязана к еде. Можете вообще не есть, если не хотите.
Можете встать в 6 утра пописать, выпить таблетку и дальше спать, например.
Условие простое: пока таблетка усваивается - ничего, кроме воды.
сою не люблю• 18 ноября в 13:01
автор, оральний гормон Т4 погано всмоктується якщо приймати з їжею, тому його приймають за годину (мінімум за 30 хв) або через 4 години після їжі.
Т4 приймають вранці всю денну дозу, це гормон-депо і він потихеньку перетворюється на Т3 при потребі.
гормон Т3 денну дозу ділять на 4 частини і розсмоктують під язиком з інтервалом 5-6 годин протягом дня (хоч з їжею хоч без), оскільки у нього час виведення 6 годин. якщо бахнуть всю дозу зранку то спочатку буде передоз з великим навантаженням на серце а через 6 годин стане погано.
я зранку о 8 приймаю Бітірон (50 мкг Т4 + 12,5 мкг Т3), і потім в 13, 19 і 24 приймаю пів таблетки Тіромеля (це 12,5 мкг Т3)
Дуболом• 18 ноября в 13:08
Ответ дляЖена сантехника
Ви працювали з гастроентерологом чи ендокринологом?
З обома
Дуболом• 18 ноября в 13:10
Ответ дляУшла и Пришла
Зранку!!! І бажано в один і той же час, бо це замісна терапія. Треба приймати зранку, коли б мала його виробляти щитовидка.
Липка-прилипка• 18 ноября в 13:29
я багато років уже п´ю еутірокс. п´ю зранку, як тільки прокидаюся. але тільки недавно лікар мені наголосила, що треба не їсти 40 хвилин. до цього я 40 хвилин не витримувала.
і тепер мені здається, що я краще себе почуваю, коли витримую. може, це мені тільки здається)
Аннуитет• 18 ноября в 13:39
не прив´язуюсь до їжі,п´ю зранку,а їжа-коли буде.
вважаю,що так прислухатись до рекомендацій важливо тим,у кого немає щитовидки,а якщо вона,хоч,щось виробляє,то не помрете.
Завжди мало• 18 ноября в 14:43
Ответ дляУшла и Пришла
а якщо перший прийом їжі вдень? то не зранку, а перед їжею?
а які дози вже 15 років приймаєте? понижуєте чи навпаки?
гіпотиреоз без аіт?
У мене аит теж. Можете зранку випити а їжа вдень. Вона на шлунок не впливає.
Атятя_тётя• 18 ноября в 15:11
Ответ дляУшла и Пришла
а в нього Аіт, чи просто низький т4?
Аутоімунний тиреоїдит
Ушла и Пришла
• 18 ноября в 21:08
Ответ дляДуболом
а якщо я встаю о 6й, то о 6й?
тобто якщо їстиму о 13й вперше, то все одно о 6й щодня так?
Дуболом• 19 ноября в 11:43
Ответ дляУшла и Пришла
а якщо я встаю о 6й, то о 6й?
Так
Ушла и Пришла
• 19 ноября в 18:23
Ответ дляДуболом
Так
а є якесь правило коли краще? бо я їм вперше по-різному.але зараз стараюся рано вставати для тренувань о 6-6.30.. тому б перед тренуванням би може і приймала б
чи є побажання по якимось біоритмам наприклат о 8й тощо?