Злива інформації• 18 ноября в 13:11
Яку ємність пауербанку брати для планшету (щоб кіно дивитись?)
Дякую.
ДелайКак_Я• 18 ноября в 13:19
дивитесь яка ємність батареї у вашого планшета. заряджаєте до 100.
крутите на ньому кіно поки не сяде. далі рахуєте на скільки вистачило, і залежно від того скільки часу ви плануєте дивитись фільми - таку ємність і обираєте (з запасом)
Джага-джага• 18 ноября в 13:28
На сайті Епіцентра є фільтр для паувербанків ’для планшета’. Ще подивіться яка потужність у вашого планшета (ватт) і щоб паувербанк міг видавати цю потужність
При споживанні 15 ватт паувербанку на 20000 мА/г повинно вистачати на 6 годин
ГейТуда• 18 ноября в 13:41
Чем больше Ампер, тем лучше. Посмотрите, какой ёмкости батарея ноутбука/планшета и берите Пауэрбанк, желательно, процентов на 20% больше.
andrey_spec• 18 ноября в 13:41
Залежить від акумулятора планшета. Якщо усереднено, то нормального пауербанка на 10к повинно приблизно вистачати на одну зарядку планшета. Простіше за все взяти банку на 20к, якщо її не треба в сумочці тягати.