Приму в дар• 18 ноября в 22:20

Что вам дарили кавалеры в школе?))))

Из смешного - подвеску со своим знаком зодиака ( в смысле ЗЗ кавалера )😂
Медведя без одного глаза, второй был нарисован и приклеен на место недостающего 😂
И 2 чехла на стулья, к слову, у нас дома были совсем другой формы стулья ))))
Это всё до 9 класса, потом прЭзенты стали чуть получше )
автор Приму в дар • 18 ноября в 22:22
А как-то мы играли в фанты и моей подруге, влюбленный в нее кавалер подсунул тест на беременность, так намекнув, что хочет видеть ее мамой своих детей)
Украл тест у своей мамы, нам было тогда лет 12 всем 😂
Домовенок Кузя• 18 ноября в 22:24
Бывало дарили шоколадки просто так парни, но кавалеров в школе никогда не было
Масяня Я• 18 ноября в 22:24
Ничего особенного. Цветы, конфеты, шоколадки
100%• 18 ноября в 22:25
Не мала кавалерів в школі.
Чи ви маєте на увазі, що дарували кавалери, коли я була підлітком?
Квіти, вірші, помаду, модні окуляри, книжки, шоколадки, біжутерію, коробки цукерок.
автор Приму в дар • 18 ноября в 22:25
Ответ дляДомовенок Кузя
Кавалеры-ухажеры)
автор Приму в дар • 18 ноября в 22:26
Ответ для100%
Не мала кавалерів в школі.
Залицяльники)
Дівчина Гілмор• 18 ноября в 22:30
Мені запам´ятався котик мяка іграшка, десь в батьків ще в коробках лежить. На 8 березня в 5 класі подарував однокласник, Женя❤️
ТаПрямТам• 18 ноября в 22:46
Всіх переплюнув кавалер моєї мами: він подарував їй в 10му класі свій автопортрет!

Ну мама недовго думаючи зі своїми подружками в портреті на місті очей з нелицьової сторони зробили дірки, засунули пальці і ржали ще тиждень.

Через місяць після того, як кавалер не побачив позитивного ефекту від свого вражаючого подарунка, він вимагав свій портрет назад. Прийшлося відбрехуватися.
ТаПрямТам• 18 ноября в 22:51
А зі своїх кавалерів я лише милоту можу пригадати. В початковій школі один хлопець подарував маленький дуже милий в приємний навпомацки каштанчик. Я так шкодувала, що через пару місяців він зсохся:(
А інший хлопець в класі 5-6 зробив про мене стінгазету на ватмані з фотками і приємними підписами, прийшов з цим рулоном в школу і всім показував. Правда, його за це побив мій інший кавалер при тому, що жоден з них не мав зі мною стосунків і навіть якихось кроків в цю сторону. Ще тоді зрозуміла, що хлопці дивні.
Попа как у Кардашьян• 19 ноября в 00:14
Блокнот в 3 класі.
А в 11 навіть на танець ніхто не запросив ( це певно була карма, за те що в 5-му я відмовляла хлопцям).