ЯяяКакаджамбо• Изменено 19 ноября в 08:38
Подарунок на Миколая
Дівчата, підскажіть, треба племіннику 10 років купити подарунок. Він фанат книг про Гаррі Поттера, знайшла книгу англійською мовою Film Vault: Diagon Alley, The Hogwarts Express, and The Ministry . Книга зроблена як архів про історію створення фільма, дуже багато фото, ілюстрацій. Те що книга на англійській - не проблема, племінник гарно читає. Але я сумніваюсь - чи буде вона йому цікава? В кого діти ще захоплюються цими книгами й фільмами - їм би було цікаво отримати такий подарунок?
пані Солоха• 19 ноября в 08:41
Ну я думаю, що якщо фанат, то точно « зайде»))
П.с. Мій племінник в 10 ледве українською читає. Я як почула, то була шокована. Ваша дитина велика молодчинка)
Я ще бачила Лего на тематику цю, але там ціна..
ЯяяКакаджамбо
• 19 ноября в 08:47
Ответ дляпані Солоха
та і тут не дешево, як купляти, то всю серію, 4 книги, але ж якщо зайде дитині то і грошей не шкода
Лагшмивара• 19 ноября в 08:52
Племянник любит читать книги? Тогда зайдет…если нет, то я б набор Лего купила бы.
Автор, Вы уверены что у него уровень Английского достаточный для чтения таких книг? нужен уровень близкий к свободному владению
пані Солоха• 19 ноября в 08:51
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Та я глянула на ціну в одну книгу))
Тоді купуйте, я думаю, що дитина буде в захваті)
Кров з молоком• 19 ноября в 08:53
Великолепный подарок для фаната! Супер, автор!
У меня пасынок обожал в своё время всё, что связано с Титаником. Так вот, он с книгой по созданию фильма и историческими фактами спал 🤣 зачитывал до дыр! В школу носил 😅
Главное, чтобы уровня английского хватило для чтения.
Классный подарок!
ЯяяКакаджамбо
• 19 ноября в 08:57
Ответ дляЛагшмивара
він два рокі жив в Англіі, рівень нормальний.
Ну шо не так?• 19 ноября в 09:02
Моя донька фанатка і любить читати, то для неї це був би найкращий подарунок.
ЯяяКакаджамбо
• 19 ноября в 09:06
Ответ дляНу шо не так?
дякую за відповідь, вже замовила на олх, думаю, що дитина буде в захваті, сама не могла вирішити, сумнівалася.
Гжегож Бженчишчикевич• 19 ноября в 09:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Автор, я мама фанаток Гаррі Поттера - 11 і 13 років, то мої діти читають таке із задоволенням в тому числі і англійською мовою, хоча ми в Україні, але рівень англійської зараз у батоьох дітей достатній для прочитання (що не зрозуміло, то завжди є словник, або батьки
), а в вашій ситуації і подавно дитина спокійно прочитає