Фима Собак• 19 ноября в 12:32

Варто вчити дві мови одночасно?

Бо мені хочеться, але боюся зробити вінегрет у голові.
СкокоМнеДадите• 19 ноября в 12:34
Скільки вже мов знаєте?
Я особисто і в школі з 9 класу, і вузі вчила дві мови - мені нормально, ваших здібностей не знаю
А у нас макарошки• 19 ноября в 12:40
Тут одну вже четвертий рік опанувати не можу
Коник-стрибунець• 19 ноября в 12:42
Наскільки мені відомо, у ін´язі, міжнародних відносинах вчать одразу дві мови
Пьяная вишня• 19 ноября в 12:44
Якщо обидві з нуля - ні. Якщо хоч одну трохи знаєте, то можна
Не зацілована• 19 ноября в 12:57
Ответ дляА у нас макарошки
Німецьку?
Arctic777• 19 ноября в 13:10
Да, хорошая пара английский и немецкий
Arctic777• 19 ноября в 13:11
У меня ещё испанский, легче учить итальянский и португальский
Закусенец• 19 ноября в 13:27
вчила трохи англійську, потім чогось припекло іспанську повчити, бо подобається на слух, немає вінегрету, і англійська чогось пішла краще
КвартираЧья• 19 ноября в 13:29
В универе учила, и даже больше чем две. Винегрет не было, наоборот, было интереснее и немного проще.

Сейчас подтягиваю английский + с почти с нуля учу французский, и тоже нет проблем.
Дуняша• 19 ноября в 13:59
Это очень сложно. Лучше учить языки по одному.