Чесно брешу• 19 ноября в 13:30

Київгаз змушує зняти газову колонку. Що робити?

Київгаз відключив газ після перевірки та чинить усілякі перепони, аби я не щмогла підключити газову колонку знову. Що робити? Хто стикався?
КликОЛЬКА• 19 ноября в 13:51
Ответ дляЧесно брешу
Які власни кошти?
Як ви платили без лічильника?
автор Чесно брешу • 19 ноября в 13:54
Ответ дляХлопаю ресницами
І які вимоги газовиків, крім встановлення дверей на кухні?
Щоб усі газові труби були тільки на кухні, а в мене стояк за межами кухні, бо стіну посунули. Газоаналізатор купити - купила. Труби були утоплені в гіпсокартон, я видовбила канали. Сьогодні сказали про стояк, що має бути тільки на кухні. То мені треба стіну посовувати😵‍💫
автор Чесно брешу • 19 ноября в 13:54
Ответ дляКликОЛЬКА
Як ви платили без лічильника?
По квітанції. Київгаз присилаж квитанцію.
100pudov• 19 ноября в 13:55
Ответ дляЧесно брешу
Я купила цю квартиру.
Ми так і зрозуміли.
Раджу не витрачатися на дорогі двері.
Під час вибуху (а це високий рівень ризику), будь-які двері розтрощаться вщент.
І про всяк випадок, подаруйте кожному сусіду вогнегасник хоча ю на 5 кг.
автор Чесно брешу • 19 ноября в 13:57
Ответ для100pudov
Ми так і зрозуміли.
Раджу не витрачатися на дорогі двері.
Не розумію до чого ви. Я намагаюсь привести все до норм, але кожен раз щось додають нове та вмовляють зрізати колонку. Таке було має питання
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:57
Ответ дляЧесно брешу
То есть,у вас расположение труб газификации не соответствует проекту.Либо сделать новый проект,либо сделать всё,согласно старому проекту.Что для вас дешевле?
nabludatel• 19 ноября в 13:58
Ответ дляЧесно брешу
На що квитанцію, якщо ви без відома газовиків користувалися газовою колонкою без лічильника?
автор Чесно брешу • 19 ноября в 13:58
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене старий будинок, нема ніякого проекту, просто паспорт бті, на ньому труби газу не позначені, тільки плита та колонка.
100pudov• 19 ноября в 13:58
Ответ дляЧесно брешу
Очікуйте! Буде акт, розрахунок, комісія по акту, сума. І якщо ви не виконаєте негайно демонтаж, то ще й рішення ГС.
автор Чесно брешу • 19 ноября в 13:59
Ответ дляnabludatel
Я не користувалася нею без відома все було нормально я платила по квітанції. Але була аварійна ситуація у сусідів, пришли з перевіркою по усьому будинку та усіх щ порушеннями виключили.
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:59
Ответ дляnabludatel
Без якого відома?Якщо лічильника нема,то вони нараховують по нормам від кількості зареєстрованих у квартирі.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября в 14:00
Ответ дляЧесно брешу
Колонку ставили газовщики а не я сама.
Тож мабуть якісь приватні були газовщики. Проект у вас є?
nabludatel• 19 ноября в 14:00
Ответ дляХлопаю ресницами
Тільки вони не знали, що у вас незареєстрований прилад, який споживає газ.
автор Чесно брешу • 19 ноября в 14:01
Ответ для100pudov
Я офіційно платила за газ. Не усі мають лічильник. Платять по кількості проживаючих. Ау
100pudov• 19 ноября в 14:01
Ответ дляЧесно брешу
Напишіть, хоча б вулицю і номер будинку.
Щоб знати, де обходити цей газозамінований будинок.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября в 14:02
Ответ дляЧесно брешу
Бо по проекту труби проходять в одній кімнаті, а у вас вони в іншій. Ви ж розумієте, що це порушення
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 14:02
Ответ дляЧесно брешу
Так не буває.На кожен газифікований об´єкт є проект.Якщо у вас нема,то попередній власник вам його не передав.Другий екземпляр цього проекту є у газовій конторі.І саме по ньому газовики виявили у вас порушення.
автор Чесно брешу • 19 ноября в 14:02
Ответ дляnabludatel
Мою колонку ставили газовщики але дуже давно, я цю квартиру купила недавно, колонка намальована в паспорту від БТІ , все офіційно. єдине що прибрині двері та посунута перегородка.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября в 14:03
Ответ дляЧесно брешу
Проект є, просто у вас на руках його немає
100pudov• 19 ноября в 14:03
Ответ дляЧесно брешу
Про розрахунок врат в газових мережах, бачу, вам пояснювати не треба
автор Чесно брешу • 19 ноября в 14:03
Ответ дляХлопаю ресницами
Можливо і так але в мене проекту немає і я знаю що в усьому будинку стоять однакові колонки однакові труби однакові плити все однакове то офіційне
КликОЛЬКА• 19 ноября в 14:04
Ответ дляЧесно брешу
Тільки це ранок був без урахування колонки, тільки по нормі на прописаних.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября в 14:04
Ответ дляЧесно брешу
І стіни стоять на потрібних місцях) а у вас ні.
100pudov• 19 ноября в 14:04
Ответ дляЧесно брешу
Амінь!
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 14:04
Ответ дляnabludatel
Прилад у них зареєстрований.Попередній власник зробив перепланування кухні і тепер фактичне розташування труб не сходиться з проектом.
автор Чесно брешу • 19 ноября в 14:05
Ответ дляХлопаю ресницами
Так
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 14:06
Ответ дляКликОЛЬКА
Люди,чим ви читаєте?
КликОЛЬКА• 19 ноября в 14:06
Ответ дляnabludatel
Напевно по нормах для газових плит по кількості прописаних.
КликОЛЬКА• 19 ноября в 14:07
Ответ дляЧесно брешу
Ні, колонкою ви користувалися без відома.
КликОЛЬКА• 19 ноября в 14:08
Ответ дляЧесно брешу
Так, це коли лише плита. Ау