Чесно брешу• 19 ноября 2025

Київгаз змушує зняти газову колонку. Що робити?

Київгаз відключив газ після перевірки та чинить усілякі перепони, аби я не щмогла підключити газову колонку знову. Що робити? Хто стикався?
КликОЛЬКА• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Які власни кошти?
Як ви платили без лічильника?
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
І які вимоги газовиків, крім встановлення дверей на кухні?
Щоб усі газові труби були тільки на кухні, а в мене стояк за межами кухні, бо стіну посунули. Газоаналізатор купити - купила. Труби були утоплені в гіпсокартон, я видовбила канали. Сьогодні сказали про стояк, що має бути тільки на кухні. То мені треба стіну посовувати😵‍💫
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Як ви платили без лічильника?
По квітанції. Київгаз присилаж квитанцію.
100pudov• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Я купила цю квартиру.
Ми так і зрозуміли.
Раджу не витрачатися на дорогі двері.
Під час вибуху (а це високий рівень ризику), будь-які двері розтрощаться вщент.
І про всяк випадок, подаруйте кожному сусіду вогнегасник хоча ю на 5 кг.
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ для100pudov
Ми так і зрозуміли.
Раджу не витрачатися на дорогі двері.
Не розумію до чого ви. Я намагаюсь привести все до норм, але кожен раз щось додають нове та вмовляють зрізати колонку. Таке було має питання
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
То есть,у вас расположение труб газификации не соответствует проекту.Либо сделать новый проект,либо сделать всё,согласно старому проекту.Что для вас дешевле?
nabludatel• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
На що квитанцію, якщо ви без відома газовиків користувалися газовою колонкою без лічильника?
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене старий будинок, нема ніякого проекту, просто паспорт бті, на ньому труби газу не позначені, тільки плита та колонка.
100pudov• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Очікуйте! Буде акт, розрахунок, комісія по акту, сума. І якщо ви не виконаєте негайно демонтаж, то ще й рішення ГС.
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Я не користувалася нею без відома все було нормально я платила по квітанції. Але була аварійна ситуація у сусідів, пришли з перевіркою по усьому будинку та усіх щ порушеннями виключили.
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Без якого відома?Якщо лічильника нема,то вони нараховують по нормам від кількості зареєстрованих у квартирі.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Колонку ставили газовщики а не я сама.
Тож мабуть якісь приватні були газовщики. Проект у вас є?
nabludatel• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Тільки вони не знали, що у вас незареєстрований прилад, який споживає газ.
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ для100pudov
Я офіційно платила за газ. Не усі мають лічильник. Платять по кількості проживаючих. Ау
100pudov• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Напишіть, хоча б вулицю і номер будинку.
Щоб знати, де обходити цей газозамінований будинок.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Бо по проекту труби проходять в одній кімнаті, а у вас вони в іншій. Ви ж розумієте, що це порушення
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Так не буває.На кожен газифікований об´єкт є проект.Якщо у вас нема,то попередній власник вам його не передав.Другий екземпляр цього проекту є у газовій конторі.І саме по ньому газовики виявили у вас порушення.
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Мою колонку ставили газовщики але дуже давно, я цю квартиру купила недавно, колонка намальована в паспорту від БТІ , все офіційно. єдине що прибрині двері та посунута перегородка.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Проект є, просто у вас на руках його немає
100pudov• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Про розрахунок врат в газових мережах, бачу, вам пояснювати не треба
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Можливо і так але в мене проекту немає і я знаю що в усьому будинку стоять однакові колонки однакові труби однакові плити все однакове то офіційне
КликОЛЬКА• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Тільки це ранок був без урахування колонки, тільки по нормі на прописаних.
Глаза_в_3_карата• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
І стіни стоять на потрібних місцях) а у вас ні.
100pudov• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Амінь!
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Прилад у них зареєстрований.Попередній власник зробив перепланування кухні і тепер фактичне розташування труб не сходиться з проектом.
автор Чесно брешу • 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Так
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Люди,чим ви читаєте?
КликОЛЬКА• 19 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Напевно по нормах для газових плит по кількості прописаних.
КликОЛЬКА• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ні, колонкою ви користувалися без відома.
КликОЛЬКА• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Так, це коли лише плита. Ау