Чесно брешу• 19 ноября 2025
Київгаз змушує зняти газову колонку. Що робити?
Київгаз відключив газ після перевірки та чинить усілякі перепони, аби я не щмогла підключити газову колонку знову. Що робити? Хто стикався?
100pudov• 19 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Ні, колонкою ви користувалися без відома.
Там весь будинок такий
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ для100pudov
Про розрахунок врат в газових мережах, бачу, вам пояснювати не треба
Яке автор має відношення до втрат в газових мережах?
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
Колонка і без лічильника? Тому вас і відключили. Тому що колонка витрачає більше значно чем сама лише газова плита. Саме тому колонка чи котел при підключенні обов´язковою вимогою є встановлення лічильників з оплатою не середнього на людину, а за фактичне витрачання
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Якби автор користувалась колонкою нелегально,то вона би отримала такий штраф,сума якого налічувала б п´ять нулів.
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
По суті справи. Окрім лічильника, вам потрібно звернутись до газовщиків, які мають ліцензію на встановлення газових приладів в тому числі із проектною документацією. Не рідко, такі фахівці є при газконторах, але вони частіше гребуть дорожче. Але зробітьь все по закону (вимоги розташування, лічильник тощо) і ніхто не зможе вам відмовити
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Скільки це значно більше?У мене газ плита і колонка,влітку кубів 20 на все,двоє людей.
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
а при одній плиті було в влітку куби 4
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
а при одній плиті було в влітку куби 4
Ні.Приблизно 8 - 10.Але я не користуюся електрочайником,мікрохвильовою та іншими електро.
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Перш ніж заперечувати, подумайте, що у всіх все РІЗНЕ. У нас і у батьків влітку більше 4 не виходить! Якщо у вас так, то це не значить, що інші не можеть нормально користуватись
Царевна_несушка• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Так не буває.На кожен газифікований об´єкт є проект.Якщо у вас нема,то попередній власник вам його не передав.Другий екземпляр цього проекту є у газовій конторі.І саме по ньому газовики виявили у вас порушення.
Буває. Я стикнулася в приватному. Старий будинок батьків. Є план будинку, на якому плитка і колонка, вони зареєстровані в газконторі були. Платили без лічильника по прописаним. Потім стали ставити лічильник це десь 2007 рік. І почалося. Все не так. Робіть план газифікації, будинок 46 року. І що цікаво робіть на себе і сусідів, бо підвід газу до всіх учасників . А це 5 садиб, сусіди забили а з мене хотіли 5 штук баксів. Довго я бодалася. Лічильник поставили і плачу по ньому. Про план знову забули.
І в мене до речі порушень не було.
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
І ці газовики перебудують автору стіну на кухні.
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
при чому тут одне до одного? Газовщики зроблять так, як того вимагають ТУ. А якщо спеціалісти толкові, то ще й за можливості варіанти запропонують, щоби підійшли і по ТУ і по зручності для власника квартири
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну то і подумайте,що у автора теж може бути різне, а не так як у ваших батьків
Все питаю зарання• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Вони оформили акт. Я виправляю зауваження щоб його вмтановити. Також виправляю зауваження щоб підключити колонку. Але відчуття що вони наймисно змушують обрізати її
ой у меня у соседки в харькове на дали поменять котёл на новый. засатвили проект делать за 20тыс. человеку пишлось зиму топить дровами.(был законсервирован камин под дрова)... не знаюкак эту зиму
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Я ПРО ЦЕ І НАПИСАЛА!!!
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Капець
Все питаю зарання• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Я купила цю квартиру.
а можно двери вернуть?
Смайлик• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Київ
Ой, там такой треш. А у вас по проекту квартиры есть газколонка?? Почему хотят снять?
Ответ дляЧесно брешу
Щоб усі газові труби були тільки на кухні, а в мене стояк за межами кухні, бо стіну посунули. Газоаналізатор купити - купила. Труби були утоплені в гіпсокартон, я видовбила канали. Сьогодні сказали про стояк, що має бути тільки на кухні. То мені треба стіну посовувати😵💫
Ну за это вы можете ’благодарить’ предыдущего хозяина. Есть правила которым следует газ.контора, они грубо нарушены. У вас один выход - найти того начальника в газ.конторе, кому вы в состоянии ’закрыть глаза’ на ваши нарушения . Либо ломать стену.
Смайлик• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Вы ерунду пишите, у автора дело не счётчике,полно квартир платит не по счетчику
Смайлик• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Продолжаете писать ерунду, у автора не само установление, там есть проект, все законно, просто при ремонте что то перенесли, это и нужно отрегулировать
Хлопаю ресницами• 19 ноября 2025
Ответ дляСмайлик
Не что то перенесли,а стену.И часть газовой трубы оказалась в жилой комнате,что категорически запрещено.Но здесь половина не умеющих читать писателей
Смайлик• 19 ноября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну, так законный вариант только перенести стену назад, никто ж новый проект с такими нарушениями не сделает или таки отказаться от колонки, как автору и предложили
Кратко резюмируя и имея фейспалм в отношении большинства вышеоставленных комментов:
Вариант 1: реально ломать стену, возвращать дверь, которая будет открываться из кухни (перегородка не канает в случае наличия колонки) и делать так, чтобы трубы были в кухне. Вдумчиво прочитать нормативы установки газового оборудования и понять, где еще есть косяки перепланировки
Вариант 2: договариваться за деньги с газовщиками, чтоб они не заметили и закрыли глаза. Но это вам будет стоить как полквартиры по цене. Они жадные капец
Вариант 3: Отрезать ту колонку, оставить только газовую плиту (если с трубами прокатит) и заняться установкой бойлера
Других вариантов у вас нет
Зоя Жорівна• 19 ноября 2025
Ответ дляСмайлик
Я пишу по суті, а єрунда безпідставна то ваше
Смайлик• 19 ноября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Вы как истинный психбольной, который всегда отрицает свою шизофрению.
Да_Я_ТакаЯ_• 19 ноября 2025
Ответ дляЧесно брешу
Прибрали двері на кухню.
Поставте якісь легенькі двері на кухню, тіпа практично імітацію. Прийдуть газовщики, зафіксують двері і підключать колонку, а ви після них демонтуєте ті двері знов. Будьте хитріші
ВерСаСе• 19 ноября 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Тільки це ранок був без урахування колонки, тільки по нормі на прописаних.
в будинках, які будувались з колонками, нема гарячого водопостачання, і там в квитанціях усе враховується по нормам на людину. і норми ці чомусь перевищують реальне споживання завжди :)
у моєї свекрухи була газова колонка, коли вона стала погано працювати ми вирішили не заморочуватись, викликали газову службу, вони цю колонку зняли і труби теж прибрали зайві, залишили тільки для плити.
на місце колонки повісили великий бойлер
Моя улюблена страшко• 19 ноября 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а чего про стояк газа не пишите? его как перенести обратно на кухню?