Чесно брешу• 19 ноября в 13:30
Київгаз змушує зняти газову колонку. Що робити?
Київгаз відключив газ після перевірки та чинить усілякі перепони, аби я не щмогла підключити газову колонку знову. Що робити? Хто стикався?
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:31
У вас же документ,на основі якого вам припинено газопостачання.Що там написано?
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:32
Ответ дляВсе до блиску
Почему? У вас она с нарушениями была установлена?
Так, попередні власники 15 років тому зробили перепланування. І тільки зараз це вистрелило. Київгаз кожен раз додає нові вимоги та кожен раз вмовляє зняти колонку
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:33
Ответ дляХлопаю ресницами
Там без уточнень. Але вони кожен раз додають деталі.
100pudov• 19 ноября в 13:34
Ответ дляЧесно брешу
Ні, я хочу встановити
Вам не дадуть.
А поки ви хотітимете, оформлять акт порушення.
Суму приблизну уявляєте?
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:35
Ответ дляЧесно брешу
Газовые приборы в помещении должны быть установлены согласно проекту газификации и правил газоснабжения.
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:36
Ответ для100pudov
Вам не дадуть.
Суму приблизну уявляєте?
Вони оформили акт. Я виправляю зауваження щоб його вмтановити. Також виправляю зауваження щоб підключити колонку. Але відчуття що вони наймисно змушують обрізати її
Глаза_в_3_карата• 19 ноября в 13:36
Ответ дляЧесно брешу
Тут потрібен новий проект, і можливо колонка не може знаходитись там, де вона звраз знаходиться. Тому Київгаз нічого не порушує, порушили попередні власники житла. Треба усунути порушення.
100pudov• 19 ноября в 13:36
Ответ дляЧесно брешу
Це ще не вистрілило.
Боженька, бережи всіх сусідів від таких планіровщиків, за яких 15 років вони сплачуть власні кошти.
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:37
Ответ для100pudov
Це ще не вистрілило.
Які власни кошти?
Глаза_в_3_карата• 19 ноября в 13:39
Розробка проекту - це гроші, причому немалі. Потім відключення газу, переробка, потім підключення. Кожен крок оплачується. Можливо вам буде дешевше встановити електричний нагрівач.
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:40
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Колонку ставили газовщики а не я сама.
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:40
Ответ дляЧесно брешу
Колонку ставили газовщики а не я сама.
То чому її опломбували?За які порушення?
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:41
Ответ дляХлопаю ресницами
Прибрали двері на кухню.
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:42
Ответ дляЧесно брешу
Прибрали двері на кухню.
Де у вас ванна?
Всім шампаньського• 19 ноября в 13:42
Ответ дляЧесно брешу
Прибрали двері на кухню.
Вам проще снять ту колонку и поставить бойлер. Вы их не победите, обдирут как липку.
100pudov• 19 ноября в 13:44
Ответ дляЧесно брешу
Які власни кошти?
Ви потребуєте пояснення, як розраховується споживання без приладів обліку?
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:45
Ответ дляХлопаю ресницами
Де у вас ванна?
Що маєте на увазі? Поруч
Мона_Лиса• 19 ноября в 13:45
Ответ дляЧесно брешу
Ні, я хочу встановити
Зробіть письмовий запит щоб Вам вказали всі причини відмови та всі вимоги для встановлення колонки. Виконайте вимоги. Встановіть.
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:45
Ответ для100pudov
Там не жили.
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:46
Ответ дляЧесно брешу
Що маєте на увазі? Поруч
Газові прибори ні в якому разі не можна встановлювати у ванній кімнаті.Це грубе порушення
Чесно брешу
• 19 ноября в 13:47
Ответ дляХлопаю ресницами
В мене не в ванній, а на кухні. Її ставили газовщики та ніхто її не переносив.
Хлопаю ресницами• 19 ноября в 13:49
Ответ дляЧесно брешу
І які вимоги газовиків, крім встановлення дверей на кухні?