Хвігура мічти• Изменено 19 ноября в 16:50

Нестаціонарна медична реабілітація (рхп) виписали направлення де таке шукати? Ки

Як таке шукати? Були на прийомі. Після прийому лікар надіслав направлення на ’нестаціонарна медична реабілітація’. Не розумію як і де шукати
Київ. Лівий берег.
Ms. Скромность• 19 ноября в 16:50
после чего?
Ядвига Юсьлегко• 19 ноября в 16:50
честно видела пост про это, адресов кнш не запомнила,запомнила, что можно звонить на горячую линию нсзу спрашивать
могут подсказать где смотреть
автор Хвігура мічти • 19 ноября в 16:51
Ответ дляMs. Скромность
после чего?
Да не после чего. У ребенка рхп ( вибірковість в їжі, arfid). Ось таке направлення дав психіатр.
автор Хвігура мічти • 19 ноября в 16:51
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
могут подсказать где смотреть
Дякую