Бойова• 13 ноября в 08:46

Після лфк повернувся біль у спині

2 місяці тому після силових тренувань почався біль у попереку з лівого боку - різкий, сковуючий, дуже сильний. Була в травматолога, невролога і в кінці відправили до реабілітолога на лфк. Дали мені комплекс вправ, сказали хвороба в ремісії, можна робити. І от на наступний день біль повернувся.
На мрт не направляли, тільки рентген. По діагнозу на фото.
Чи це нормально, що біль після лфк повертається?
ВетерВполе• 13 ноября в 08:53
автор Бойова • 13 ноября в 08:53
Ответ дляВетерВполе
фото
О так, від до віскі прикладався.
Зашла на 5минут• 13 ноября в 08:55
Мне полтора года назад на рентгене масштаб проблемы не увидели,реальный диагноз и операция были после МРТ
Чумацький Шлях• 13 ноября в 09:01
Потому что лфк - это не лечение. То что даёт боль, никуда не делось.
Kittaa• 13 ноября в 09:08
Так а хвороба яка? Ви не написали
автор Бойова • 13 ноября в 09:09
Ответ дляKittaa
Так а хвороба яка? Ви не написали
Ну ото, що в діагнозі вказано. Більше нічого не кажуть. Все на сколіоз спихують. Але болить у мене саме м´яз в попереку зліва
Kittaa• 13 ноября в 09:15
Ответ дляБойова
Сорі я не побачила фото. Треба час, відмініть тренування всі на місяці три. Хай випишуть вам протизапальні уколи
Черный Ловелас• 13 ноября в 10:03
Ответ дляВетерВполе
фото
Каждый день курил сигары и пил виски.
Невгамовна сила• 13 ноября в 10:06
Ответ дляБойова
Рентген не даёт общей картины.Если острая боль,то ее нужно купировать,а потом ЛФК под присмотром.Мне тоже назначали упражнения,я легла на пол и еле встала потом.Очень больно даже лежать на спине .было,а спала я только на правом боку.У меня ноги от пола не отрывались вообще.
автор Бойова • 13 ноября в 10:23
Ответ дляKittaa
Дуже дякую.