Нульовий сантиметр• Изменено 19 ноября в 20:13

Що вас тримає в цей складний час?

Щоб не чокнуться, не пасти духом, що тримає вас на плаву та мусить рухатись далі?
Всім спокійного вечора
Можна обрати декілька варіантів
Зробіть вибір:
вже голосів: 133
Робота
Діти
Чоловік/кохана людина
Алко/тютюн, інші залежності
Тварини улюбленці
Батьки
Хоббі-муз,ізо,танці,книги ітд
Їжа
Сад/город, рослини
Соц.мережі
Подорожі
Шопінг та гроші
Друзі
Щось інше, напишу в коментарях
Антидепресанти
Ух яка ж Я• 19 ноября в 20:13
Тю, бывало и тяжелее. Нормально себе живу, как и жила. Если что, то я в Киеве.
Танцепесенная• 19 ноября в 20:14
Тю....
Душка-свекрушка)))• 19 ноября в 20:15
Абсолютно все, звичайне життя. Тільки ракети та світло вимикають
Олена-d79e• 19 ноября в 20:16
Іпотека тримає і надихає
Анонім Перший• 19 ноября в 20:15
хобби
Як ухурделю• 19 ноября в 20:16
Все по немного
Гл. Амурная• 19 ноября в 20:16
Скажем так , это все равно жизнь, просто условия вот такие. Привыкли уже большинство , семья, работа, отдых
Краля-Галя• 19 ноября в 20:16
Мабуть мій хронічний оптиміз і здатність навіть на дні бачити прблемки світла і иайбутнього
Конфиденциальность• 19 ноября в 20:16
Ото усё, что перечислено в 14 пунктах. Кроме детей, детей нет.
А всё вместе, это называется ’Любовь к жизни’.
дамаАмстердама• 19 ноября в 20:17
Говорят суицид это грех. Это понимание и держит.
Багиня• 19 ноября в 20:19
Пофигизм. Вот сейчас так, ок, значит переживу и это)
автор Нульовий сантиметр • 19 ноября в 20:19
Ответ дляАнонім Перший
хобби
сподівалася понити, ви тут такі оптимісти зібралися ❤️❤️❤️прям читаю, посміхаюсь, дякую
Тварини обігнали чоловіків🥳😁
осень харашо• 19 ноября в 20:19
Мій характер, склад мислення та віра в моє майбутнє
Дюймовочка• 19 ноября в 20:19
Пиявки мои)))да и еще пожить хочу
Виннипуховна• 19 ноября в 20:19
Да, привыкла. Человек ко всему привыкает. Даже отключения уже не триггерят
энциклопУдия• 19 ноября в 20:19
я ще на фітнес ходжу, на масаж, сітки плету, влітку на дачу їжджу.
але мій чоловік зі мною. як він був на війні, то оце була повна жопа.
Интимная• 19 ноября в 20:20
Антидепрессанты
курасаны• 19 ноября в 20:20
автор Нульовий сантиметр • 19 ноября в 20:21
Ответ дляИнтимная
Антидепрессанты
Забула, дуже потрібний варіант
НаБалКоніХодять• 19 ноября в 20:23
Принципиально голосовать не буду, тем более это не первая ваша тема на сегодня.
ВетерВполе• 19 ноября в 20:23
У всех должны быть генераторы экофло и повербанки тогда нет и уныния. Вот вам мой совет и все изменится.
Багиня• 19 ноября в 20:23
Ответ дляДюймовочка
Пиявки мои)))да и еще пожить хочу
Красавчики)
Відірву та викину• 19 ноября в 20:24
Я просто знаю и понимаю, что это не тяжелые времена, они ещё впереди и довольно скоро. Поэтому живу жизнь пока есть возможность.
Аліса-90ae• 19 ноября в 20:24
Нічого не тримає.Запоріжжя
Электричка• 19 ноября в 20:24
Віра в Бога, оптимізм, впевненість, що правда перемагає, що все погане колись завершується. Що ми тут народилися не просто так
Мне без сахара• 19 ноября в 20:24
Плани на майбутнє. Якби не планувала, вже б розклеїлась.
Мій дім, купила житло нещодавно (перше, довгоочікуване).
Тваринка, сімʼя - багато радості приносять
Мамкиня доця• 19 ноября в 20:27
Живу за границей четвёртый год. Обычная человеческая жизнь. Вообще нет проблем.
Мадам Подлинник• 19 ноября в 20:27
Алкоголь.
В перші дні війни пила по півбутилки вина кожен вечір. Зараз менше, стараюсь не кожен день, але складно не пити. Бо зхожу з розуму від об´єму того горя, що навколо.
Мне без сахара• 19 ноября в 20:27
Ответ дляВетерВполе
Мені без світла нормально. Краще б з ним, але я завжди знайду собі заняття без нього.
Мадам Подлинник• 19 ноября в 20:29
Ответ дляВетерВполе
У вас ’уньіние’ це відсутність світла, а в мене-рідна людина на нулі. Ні в коєму разі не зменшую ваші незручності, просто війна для кожного своя