Свезло так свезло• 20 ноября в 00:02

Кто знает, что там со Степаном Гигой?

Неправдиша• 20 ноября в 00:02
Я не знаю кто это
ХвостПистолетом• 20 ноября в 00:03
Удалено администрацией...
Зяблик протестант• 20 ноября в 00:03
Степан Гига находится в тяжелом, но стабильном состоянии после экстренной операции. Певец получает всю необходимую медицинскую помощь, но ему потребуется время на восстановление и реабилитацию. В связи с этим он вынужден отменить запланированные концерты.
Состояние: Тяжелое, но стабильное.
Медицинская помощь: Получает полный комплекс необходимой медицинской помощи.
Восстановление: Врачи настаивают, что ему нужно время для восстановления и реабилитации.
Отмена концертов: Ближайшие выступления отменены в связи с болезнью и операцией.
Информация: Детали диагноза и операции пока не разглашаются представителями артиста.
СережкинаЯ• 20 ноября в 00:04
День народження відсвяткував
Напевно підшлункова або серце
Мания-Величия• 20 ноября в 00:06
не знаю хто це, бачила в новинах фото то дядька на зіброва схожий, тільки вигляд більш циганський
ХвостПистолетом• 20 ноября в 00:07
Пес Патрон• 20 ноября в 00:09
Ответ дляХвостПистолетом
фото
Это не он Это молодой , а тот старый
ХвостПистолетом• 20 ноября в 00:09
Ответ дляСережкинаЯ
День народження відсвяткував
Напевно підшлункова або серце
Ні
ХвостПистолетом• 20 ноября в 00:10
Ответ дляЗяблик протестант
Состояние: Тяжелое, но стабильное.
Все відомо. Збирають гроші на лікування. Діагноз не приховують
Гарнюнька• 20 ноября в 00:12
Ответ дляХвостПистолетом
Я все перелистала-нічого не найшла.
Домашня Зюзя• 20 ноября в 00:15
Ответ дляХвостПистолетом
фото
Ого як схуд
Вже прочитала, що то не він.
Мозговая пилочка• 20 ноября в 00:23
біла на концерте, очень понравилось, на днях приходило письмо что они разігрівают билеті на концерт в палаце вместе с карабас...
Мозговая пилочка• 20 ноября в 00:24
Ответ дляХвостПистолетом
какой диагноз, не нашла никакой инфі
Щира українка• 20 ноября в 00:30
Ответ дляХвостПистолетом
фото
Ви взагалі хоч в курсі хто на фото?
KriskaA• 20 ноября в 00:37
Оспідя, хто еті люди ??
Сиренькая• 20 ноября в 00:39
Ответ дляХвостПистолетом
фото
це співак Адам.
Щира українка• 20 ноября в 00:47
Ответ дляKriskaA
Оспідя, хто еті люди ??
Та не переймайтнсь, якісь українські артисти.... це ж не кацапури рідні, того і не впізнаєте. Головне, що українці знають,і впізнають. Але це ті українці, котрі є ними не тільки по паспорту.
Крапипопка• 20 ноября в 00:50
Швидкого йому одужання! Була торік на концерті, енергетика в нього вогонь
Горня капучіно• 20 ноября в 00:50
Ответ дляГарнюнька
Я все перелистала-нічого не найшла.
Я теж нічого не знайшла.
Дама с собачкой• 20 ноября в 00:58
Ответ дляХвостПистолетом
фото
Це не Гіга:

Фронтмен гурту ADAM Михайло Клименко опинився в комі через важку форму туберкульозу

Хвороба співака викликає запалення мозкових оболонок і ураження центральної нервової системи.

’Друзі, Міша Клименко (ADAM) вже два місяці веде боротьбу з тяжкою хворобою – туберкульозним менінгітом. Після тривалого лікування та перебування в реанімації Міша знаходиться в комі’, – написала жінка, Олександра.
Плакулька• 20 ноября в 07:55
Ответ дляХвостПистолетом
фото
Це інший співак, що знаходиться в комі. Чи ви текст не читаєте перед тим, як постити фото?
175см55кг19лет (она)• 20 ноября в 10:53
І у вокаліста Скай теж передінфарктний стан був. Шось покосило музикантів...
Помидорина• 20 ноября в 15:21
Ответ дляПес Патрон
Это не он Это молодой , а тот старый
На фото не степан Гіга а соліст гурту АДАМ.
Він в комі після перебування в реанімації.
У нього туберкульозний менінгіт (здається так). Важка хвороба
Сиренькая• 20 ноября в 22:35
Ответ для175см55кг19лет (она)
Просто музиканти медійні і яскраво демонструють що відбувається в нашому непублічному соціумі.. всі хворіють через стрес(