Клептоманка• Изменено 20 ноября в 06:15
Не можу не думати про Тернопіль.
Цілеспрямовано вдарили по житловому будинку, який жах. Вони вже звикли вбивати і це для мразей повсякденність, вилетіти і скинути ракету на житловий будинок. Мурашки по тілу, вони зомбі закінчені, я все бажаю їм горіти в пеклі, але вони все активніше і жорсткіше, тварюки, виродки. Яке безсилля, що не можеш вплинути
Клептоманка
• 20 ноября в 06:17
В мене вже у голові такі думки як я їх би вбивала, по шматках, щоб довго і з муками..
Я на хвилинку• 20 ноября в 06:19
Ответ дляКлептоманка
В дом родителей 2 раза прилетело.
Разница в 2года
Мошей ницца• 20 ноября в 06:20
Ответ дляКлептоманка
То що Вас стримує піти у ЗСУ?
Клептоманка
• 20 ноября в 06:23
Ответ дляМошей ницца
То що Вас стримує піти у ЗСУ?
Я ж не воїн, не молода, реакція не та,немає навичок, толк з мене? я б знущалася з кацапських вбивць- полонених
Клептоманка
• 20 ноября в 06:26
Чого Ви ліпите тьотку, ну вбьють одразу, чим я зможу допомогти, я ж пишу безсилля перед ситуацією
Грамотний хвіст• 20 ноября в 06:26
Байрактара• 20 ноября в 06:26
На жаль,такі будинки по всій Україні. Харків той постійно колотять, Запоріжжя, цієї ночі Павлоград, тієї захід країни.і так без кінця краю.Як подмвишся відео з міст, яких вже немає, серце болить, це ж не просто міста/села, це цілі історії поколінь.
Нема тим виродкам прощення і так хочеться хоч якоїсь справедливості 🙏
Додекаэдр• 20 ноября в 06:27
Ответ дляКлептоманка
НЕ БРЕШІТЬ! І це стосується і старпосту, і цього посту теж. Ви черговий маніпулятор під виглядом емпата. Краще розкажіть: чому коли ваша смарагдова гнида їде на чергові торги, в Україні гине найбільше мирних?
Клептоманка
• 20 ноября в 06:28
Ответ дляГрамотний хвіст
Ось. Ціль була. Свої ж зливають інформацію. Побажайте ще їм.
Цих теж на кол! Божее де ти
Аристократка-тунеядка• 20 ноября в 06:28
Ответ дляКлептоманка
Так чего не убиваете?
Байрактара• 20 ноября в 06:29
Ответ дляГрамотний хвіст
В нас багато людей, які не думають про наслідки своїх дій, але суті не міняє.... прокляті кацапи на всі покоління, крові на них, в тому числі звичайних жителях, стільки, що вистачить на всі їх гнилі покоління
Черный Ловелас• 20 ноября в 06:31
Ответ дляКлептоманка
Слова Жеки Кошевого повторяете, случайно не родичка?
Грамотний хвіст• 20 ноября в 06:30
Ответ дляБайрактара
Це не рандомні люди.Геноцидники захопили владу. Нас знищують і ззовні і зсередини.
Мошей ницца• 20 ноября в 06:31
Ответ дляКлептоманка
Зрозуміло. Хоч на Порадниці є користь, гніва пост.
Клептоманка
• 20 ноября в 06:31
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Король дивана• 20 ноября в 06:32
Ответ дляКлептоманка
Из вас вышел бы прекрасный стрелок.
Что вам мешает пойти в военкомат прямо сейчас?
Или нравится воевать чужими руками?
Байрактара• 20 ноября в 06:33
Ответ дляГрамотний хвіст
Пост не про владу нашу, не помітили? В цій війні винні кацапи, що наші нею наживаються, так їх вибрали люди..вони не захопили, не плутайте.
Клептоманка
• 20 ноября в 06:33
Ответ дляlilul990
А шо я на повному серйозі. Всі такі кровожерливі в інтернеті. А як до справи
Мене мама не для війни народила
Повинен бути толк, нажаль без навичок я не зможу помститися
Ви теж майстри відправляти, у білому пальто
Черный Ловелас• 20 ноября в 06:33
Ответ дляКлептоманка
один в один Жека ты?
Клептоманка
• 20 ноября в 06:34
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так чего не убиваете?
чим? лопатою?
Клептоманка
• 20 ноября в 06:35
Ответ дляЧерный Ловелас
Бл, конєчно
Грамотний хвіст• 20 ноября в 06:36
Ответ дляБайрактара
Лише кацапи? Ця війна не повинна була початися. В нас є дипломати,аналітики,які повинні були цьому запобігти. Але вони ж і не пробували.
Додекаэдр• 20 ноября в 06:36
Ответ дляКороль дивана
Из вас вышел бы прекрасный стрелок.
Или нравится воевать чужими руками?
Їй подобається маніпулювати і заробляти на цьому копієчку. Я навіть бачу хто автор. Вона вже є в темі зі свого основного акка.
Знімайте анонімів адміни!
Клептоманка
• 20 ноября в 06:37
Ответ дляlilul990
Автор, смисл у цих дописах про ненависть? Мені оце так нравиця - ненавидіти за чужий рахунок
А воювати хто буде?
мій чол воює
а ви не краще за кацапів, свої такі ж, фуу