Кукусик• 19 ноября 2025
Як не втратити себе в материнстві?
Мені 35, вже 5 років як заміжня. Ніколи особливо до дітей не була охоча, не мріяла про них, коли вийшла заміж, з чоловіком проговорили це і вирішили спочатку пожити трошки для себе, що ми і робили. Потім війна почалася, знову не до дітей було. Зараз розуміємо, що мабуть пора, і збираємося працювати, чоловік тим більше має бронь. Але я так боюся перетворитися в стереотипну вагітну жінку, а потім в мамку, коли інтереси і час будуть зосереджуватися лише на дитині. На прикладах своїх подруг я це вже бачила.
Як уникнути цього, який у Вас досвід?
Обнимашкина• 19 ноября 2025
Вы должны были за эти 5 лет на ребёнка деньги собрать, а не сейчас только письками работать
Обнимашкина• 19 ноября 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Так розкажіть хто ви що ви - що за втрати намічаються ?
На презики
Файна пані• 19 ноября 2025
Була як ви, в 30 ледь наважилася. Але якщо б знала що це таке власна дитина, народила б на 5р раніше) це суперові відчуття
Обнимашкина• 20 ноября 2025
Ответ дляФайна пані
Рожать не фокус, выкормить сложно и не у всех здоровые
Обнимашкина• 20 ноября 2025
Ответ дляФайна пані
Родили и вас бросили, красиво
Файна пані• 20 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
а для чего тогда вообще рожать?
Для любові до дитини
МастерЮля• 20 ноября 2025
Ответ дляФайна пані
Для любові до дитини
так вообще не факт будешь ли ты его любить, а он тебя
Обнимашкина• 20 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
Ещё выносить нужно
Файна пані• 20 ноября 2025
Ответ дляМастерЮля
Ну в 99% будете один одного любити на початку, а потім важливо ці відносини зберегти
Обнимашкина• 20 ноября 2025
Ответ дляФайна пані
Без денег?
Файна пані• 20 ноября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Без денег?
Автор про гроші не писала, до чого тут гроші. Якось вже треба постаратися себе забезпечити
Обнимашкина• 20 ноября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Та що ж так бояться материнства, як чуми.
Это ответственность
МастерЮля• 20 ноября 2025
Ответ дляФайна пані
но гарантий ноль
Кукусик
• 20 ноября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Справа не в грошах. Я боюся, що буду занадто сконцентрована на дитині,а часу для себе і чоловіка не буде.
При тому що не скажу, що я прям чайлдфрі, до дітей ставлюся нормально.
Бжоли-бандерівці• 20 ноября 2025
Я второго родила по настойчивости мужа. Лучше бы аборт сделала. 7 лет в декрете
Svit_from_It• 20 ноября 2025
Ответ для12 галюцинаций
нагрузка большая