Пуки-куки• 20 ноября в 14:16
Що дивитесь вечорами останнім часом
щось легке чи навпаки серйозне?
Ковбой Хагис• 20 ноября в 14:18
почну серіал - У всьому винна вона, якось дуже багато відгуків зустрічаю про нього, треба скласти свій
Ку-кусик• 20 ноября в 14:26
Вчера небыло света - смотрелв этот сериал вместо него...капец - солнечный и красивый.
Наплмнило Блонду в законе
Кумася• 20 ноября в 14:24
Вечорами, дивлюсь? Це щось на багатому.
світла ввечері в нас вже другий тиждень нема. Дивлюсь або на кота, або на поле гри в яку граємо ))
Обнимашкина• 20 ноября в 14:28
Ответ дляКумася
Вечорами, дивлюсь? Це щось на багатому.
По мобилке можно
Кумася• 20 ноября в 14:30
Ответ дляОбнимашкина
По мобилке можно
Нє, ми краще в настолки з дітьми пограємо. А їм не сумно і ми при ділі.
Обнимашкина• 20 ноября в 14:30
Ответ дляКумася
Как вариант)
Кумася• 20 ноября в 14:32
Ответ дляОбнимашкина
Как вариант)
Або з котом програємо. Тоді всім весело і нам і дітям, і коту
Обнимашкина• 20 ноября в 14:34
Ответ дляКумася
У меня деток нет, а животные грызуны в вольере. Потому греюсь в такие моменты под одеялом и торчу в инете
Кумася• 20 ноября в 14:38
Ответ дляОбнимашкина
Хочете з нами онлайн програємо? Син так навчився грати. З друзями купили однакові ігри, кожен в себе вдома розкладає і грають. Сміються, коли без дорослих їм цікавіше.
Обнимашкина• 20 ноября в 14:40
Ответ дляКумася
Спасибо, я подумаю)
Кому там слова не давали• 20 ноября в 22:51
Никто этого не хочет, Девушка из каюты номер 10 и несколько турецких сериалов параллельно