Вообще не факт• Изменено 20 ноября 2025

Як не давати себе втягувати у брудні інтриги на роботі?

Дівчатка дуже сильна біда на роботі(( тож хочу порадитись тут з вами і можлииво хто щось порадить як тепер діяти.
Я працюю у локальному супермаркеті старшиим кассиром зміни, І зараз так сталось що у нас між собою посварились 2 молодих керівника різних відділів, це почало відбиватись на усих та вся, нажаль я тиха та неконфліктна особистісь, дуже боюсь втратити цю роботу бо іншої поблизу я не знайду і це буде дуже не швидко у разі звільнення, а ще в мене до зарплати вже не лишилось грошей, 0 на кредитці, в мене нема жодної фінансової помочі і нажаль лише одна ця зарплата це будуть єдині мої гроші у світі на які я маю розраховувати у цей місяць.

Так ось, вчора на мене та усих моїх колег прилетіла анонімна скарга до нашого головного офісу, зараз як мені розповіли люди з того відділу з яким посварився наш керівник на всих з нашого відділу намагаются писати такі анонімні скарги ледь нещодня, вони не справжні але мене попередили про те що головний офіс вже роздратований таким перебігом подій, бо там люди дуже зайняті і не будуть розбиратись інтенсивно у всих скаргах бо це занадто велика мережа супермаркетів і торгівлі та їх дратує сама ця ситуація ще й у відключення. Тож через усе це таких як я хто працює менше 5 років у нашому відділі та магазині тепер можуть просто вибірково звільнити, і все лише заради того щоб пошвидше навести лад у магазині ((

Як бути у такій страшній ситуації? Наскільки я знаю у нас якщо звільняють по скарзі то зарплата не виплачується((чесно кажучи це перша моя така скарга по роботі за все моє життя та досвід (( тож Щоб ви мені порадили робити? Я впевнена що я не зможу це пережити раптом що, і можу навіть померти якщо лишусь без роботи і зарплати.
Будь-ласка дайте вдалі поради як вберегти себе від звільнення і зберегти заробіток та не давати більше себе втягати у подібні інтриги??
автор Вообще не факт • 20 ноября 2025
Раптом хто думає що я перебільшую то вчора через такий закид скарг у нас звільнили 2 молодших кассира, та молодого хлопця учня який там ледь не плакав під кабінетом керуючої нашого магазину, бо робота давала відсрочку від служби і у нього дуже мала дитина, але його все одно звільнили ((( тому мені дуже страшно через це все ((
220В• 20 ноября 2025
Автор вам дуже важко і ви нервуєтеся.
Спробуйте заспокоїтися, і видихнути
Тримайте нейтралітет і бережіть свої нерви.
Припиніть навіть думати що ви помрете якщо вас звільнять. Все буде нормально, ви молодець
Злива інформації• 20 ноября 2025
Я ничего не поняла. Есть директор магазина она все и решает
220В• 20 ноября 2025
Більше не давати втягати себе у подібні інтриги? Виходить ви приймали в цьому участь, а тепер боїтеся розплати?
Почемучечка• 20 ноября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Вам тоже кажется что так-себе история? Думаю автор накосячила и ищет универсальный совет как избежать штрафа
жар-птица Нюра• 20 ноября 2025
Де це розглядають анонімні скарги? За законом вони зобов´язані дати обґрунтовану відповідь на скаргу, кому цю відповідь дає ваша адміністрація?
Таракашечка• 20 ноября 2025
По жалобе не увольняют. Могут надавить и заставить уйти по собственному. Чтоб уволить по жалобе, нужно провести служебное расследование и уволить уже по статье кзота.
Не знаю в чем там суть конфликта, но вам лучше не вмешиваться, не принимать ничью сторону, не топить ни за кого, а спокойно выполнять свою работу без нарушений инструкций.
Таракашечка• 20 ноября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Ну можно ее не брать за основу, но принять во внимание типа и инициировать какую то проверку. Но да, неподписанные обращения не рассматриваются.
ХтоЯкщоНеЯ• 20 ноября 2025
я б сама написала скаргу на цих неадекватних керівників і вже шукала іншу роботу. Дуже не люблю такі ситуації, коли керівницво між собою щось ділить, а винуватим залишається лінійний персонал
автор Вообще не факт • 20 ноября 2025
Ответ для220В
ні не приймала ніяким чином, просто вчора були загальні збори на яких керуюча магазином нас всіх зібрала і розповіла про те що хтось із наших керівників та відділів кидається ледь нещодня в одне одного анонімними скаргами на гарячу лінію головного офісу, у зв´язку з чим і вона і всі на кого будуть приходити такі скарги ризикують вибірково бути звільненими бо просто це вже ні в які ворота
Чесно кажучи я навіть не знаю імені керівника того відділу з якого йдуть такі скарги, кажуть що їх занадто багато тож надсилає на головний офіс він їх не особисто а залучає до цього і своїх касирів та інших співробітників, але зясувати хто так робить не є можливим тому головному офісу легше позвільняти у такій ситуації тих касирів та керівників на яких приходять всі ці скарги...
220В• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Какой-то детский сад
Выглядит так, что эти керивники и не нужны, если у них столько времени баламутить воду
Тот кто работает у того времени нет на всякую
Дичь
Вы просили совет ? Делайте свою работу идеально, и никто вас не уволит
автор Вообще не факт • 20 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
я і не приймала ніякої сторони, просто попередили що скаргами дуже сильно завалюють головний офіс, вони просто роздратовані і нашого директора і робітників нашого магазину тепер легше вибірково позвільняти ніж розбиратись в усьому, бо мережа магазинів дуже велика ніхто заради однієї точки не збирається присилати сюди експертів і по деталях розслідувати все, простііше набрати купу людей на ці посади аніж щось інше...і ще раз зауважу я навіть імен та прізвищ тих то ті анонімки шле не знаю і особисто ніколи за 2 роки роботи не була знайома з циим колегами бо ми навіть із різних змін...
Злива інформації• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Это ваш директор должен всё уладить. Обычные склоки
Злива інформації• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
То молчите и делайте свою работу. Будьте вежливы со всеми и ничего не обсуждайте. На ближайшем корпорате все перепьются и правда вылезет напужу
автор Вообще не факт • 20 ноября 2025
Ответ дляЗлива інформації
вона каже що не може на це впливати, скарги анонімні і за тиждень їх на адресу офісу прийшло майже 200 на емейл на різних співробітників магазину, навіть на тих хто працює тут 2 день стажером та інше, і 3 письмових замовним листом по пошті з особистим врученням генеральному особисто на неї як на керуючого, розповіла про те що швидше за все зовсім скоро її звільнять і у нас буде новий керуючий, а він скоріше за все прийме рішення у звязку з такою ситуацією що виникла всередині магазину просто замінити майже весь персонал на новий, і почати свою роботу з чистого аркушу з новими людьми....
тому нам і загрожує швидке звільнення і далі може бути що завгодно і ніхто поки не зна як на це нормально вплинути навіть сама директорка.
220В• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Ви за кордоном?
Доречі, тільки що думка прийшла. Це захід України?
автор Вообще не факт • 20 ноября 2025
Ответ для220В
Ви за кордоном?
ні, у мене маленьке місто 80 тисяч жителів і іншу роботу тут дуже важко буде знайти ((
220В• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Якщо від вас нічого не залежить максимум що ви можете зробити - це зберегти своє психічне здоровʼя
Злива інформації• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Странная она у вас.
автор Вообще не факт • 20 ноября 2025
Ответ для220В
Дякую, думаєте зможу влаштуватись за тиждень якщо вже сьогодні почну шукати нову роботу?
КараПузовна• 20 ноября 2025
Анонімні скарги впливають на те, що звільнять майже всіх співробітників. Ну це абзац. Ну звільнять і що? Анонімки закінчаться? Якщо ви працюєте офіційно, то звільнити вас буде ой як не легко. І хто це знає, той вміло цим користується.
220В• 20 ноября 2025
Ответ дляВообще не факт
Ви офіційно працевлаштовані?
Идууу--уууу блин• 20 ноября 2025
Можете в суде опротестовать увольнение и выиграете