Просто Фіфа• 20 ноября в 18:44
Як перестати думати про людину, яка мене дратує?
Бо таке враження, що я сама її своєю енергією підживлюю.
ДеньгиНеСдаю• 20 ноября в 18:46
Практика з усвідомлення. Перемикати свою увагу на себе, свій внутрішній стан тут і зараз. Дихання *м´який живіт*. Медитації.
Мой завтрак• 20 ноября в 19:19
Є такі дві людини, з існуванням яких я не можу змиритися. Це мій свекор і, припустимо, Маша Костюченко. Моє роздратування я називаю МашаКостюченко головного мозку. Стараюсь боротися:) правда, не дуже результативно.
фрау Гітта• 20 ноября в 19:37
У меня не получилось, как бы я не старалась переключаться. Это была соседка с ребёнком которых я видела почти каждый день. Помогло только когда переехала, и то не сразу.
Клин_Кляйн• 20 ноября в 19:50
Поищите в себе то качество, какое раздражает в другом человеке. И я не шучу.