lilul990• 21 ноября в 04:30

Мирний план Віткофа вам спати не дає?

А шо такоє? Ви може воювати підете шоб не допустити таких планів? Може ви не проти жіночої мобілізації? Може ви не проти пониження призовного віку і відправки ваших дітей на фронт?

Де ви найдете ще хоча би 100 тисяч мотивованих солдат? Чи ви хочете шоб Микола і далі на лбз ваш зад прикривав - ше 4 роки?

Понятно, шо план абсолютно капітуляційний. Але чи є у вас аргументи проти нього? Може у вас є сильна мотивована армія? І все для контрнаступу?

Понятно шо зеленський відмовиться. Ну який би дурак на таке підписався... ну може порошенко. Але аргументів проти у нас немає по суті і карт на руках. Трамп не хоче капітально качати росію. Нуштож. Хто воювати далі буде? Головне питання. Не примусово, а ефективно. На данному етапі наш внесок у розвал росії зроблено. Далі справа за європою.
ok1904• 21 ноября в 04:43
Щось нове вже сталось в геополітиці? Чи ще ні?
автор lilul990 • 21 ноября в 04:53
І самі смішні люди ті які ПРОТИ мобілізації а тепер возмущаються шо

Зсу треба скоротити виявляється. Ваша біполярка вам жить не заважає?
автор lilul990 • 21 ноября в 05:07
🗣️Рішення про мобілізацію жінок ухвалять терміново, якщо виникне така потреба, - нардеп
Здебський заявив, що це питання постійно обговорюється.
Атланта• 21 ноября в 05:16
Ответ дляlilul990

Одна вы только возмущаетесь. Все остальные хотят уже конца войны.
Апель-синка• 21 ноября в 07:04
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 21 ноября в 07:20
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
Люди мають бути готові до наслідків того шо вони не хочуть ніц підписувати.

Жіноча мобілізація наприклад. Шоб потім не кричали і не обурювались мобілізацією. Не гнали хвилю на тцк. Не оскорбляли тцкашників
Апель-синка• 21 ноября в 07:24
Ответ дляlilul990

А, так Вы пришли тут непорочных белопальтовых тцкашников защищать?
Тогда да, самое достойное занятие по нынешним временам...

А почем плОтют хоть вам, хоть намекните нам.
Оно стоит того, чтобы не спать в 5 утра и такую откровенную пургу постить?
автор lilul990 • 21 ноября в 07:28
Ответ дляАпель-синка

А ви з тих хто ненавидить тцк але хоче гріти свою дупу шоб хтось інший воював?

А хто вам набере бажаючих прикрити вашу хату якшо не тцк? Чи ви самі підете воювати?
natka75• 21 ноября в 07:28
Читала, що те, що вкинуто в ЗМІ, наші й написали. І для влади він дуже вигідний. Реального плану людям не показували і він набагато жорсткіший.
Апель-синка• 21 ноября в 07:29
Ответ дляlilul990

Удалено администрацией...
автор lilul990 • 21 ноября в 07:30
Ответ дляnatka75
Немає різниці які там плани насправді. Любий план вскриває в нашому суспільстві пласт людей які завжди проти всього але самі ніколи не підуть воювати.
автор lilul990 • 21 ноября в 07:30
Ответ дляАпель-синка
Удалено администрацией...
Понятно
Апель-синка• 21 ноября в 07:30
Ответ дляnatka75
Мне нравится только 5 и 25 пункт, предлагаю подписать только их.
автор lilul990 • 21 ноября в 07:30
Ответ дляАпель-синка
Ідіть в зсу. Підпишете прямо у москві
Солнышко-93c6• 21 ноября в 07:31
Я таки извиняюсь, но мне кажется, что это плохо так с утра напиваться.
Апель-синка• 21 ноября в 07:31
Ответ дляlilul990
Ідіть в зсу. Підпишете прямо у москві
Я Вам уже сказала, куда идти. И не возвращаться.
П.С. Добавлю в ЧС, чтоб этот бред больше не читать никогда.
Солнышко-93c6• 21 ноября в 07:33
Та не бойтесь вы так! Не нападут русские на вашу Польшу, спите спокойно.
автор lilul990 • 21 ноября в 07:34
Ответ дляСолнышко-93c6
Перечитайте ше раз. Може з другого разу дійде
Teonaa• 21 ноября в 07:36
Хосподі. Плани, шмани. Закінчили би хоч як уже!
Teonaa• 21 ноября в 07:37
Ответ дляlilul990

Так це ж він не підпише. Ми до чого. Нам все ок.
Teonaa• 21 ноября в 07:38
Ответ дляlilul990

Тцк набере, а сзч відпустить. Взагалі я в цьому моментіку якось взагалі перестаю розуміти ефективність бодай когось, хоч даже і тцк😬
Teonaa• 21 ноября в 07:39
Ответ дляnatka75
Та вони проооомто написали. Щоб ефір чимось заповнити. Ви думаєте воно реально обговорюється десь серйозно?
автор lilul990 • 21 ноября в 07:40
Ответ дляTeonaa
Європа має вступати у війну. Шо тут розуміти. Ефективності від українців уже немає чого очікувати. Або буде воювати з половиною окупованої України і посиленою армією росії
Vlada-Maria• 21 ноября в 07:49
Ответ дляАпель-синка

Ви подивіться її теми))))
Honda-• 21 ноября в 07:52
Я вас умоляю, вы посмотрите, какой пункт им спать не давал, какой они бросились менять. Вас еще что-то удивляет?)

Украина добилась изменения одного из пунктов предложенного США проекта мирного плана, пишет The Wall Street Journal.

Изначально документ предусматривал проверку всей международной помощи, которую получила Украина, что, по данным издания, было направлено на выявление возможной коррупции.

В обновленной версии это требование убрали. Вместо проверки помощи в проект включили положение о полной амнистии для всех сторон за действия, совершенные во время войны, пишет газета.

Напомним, сейчас Украину сотрясает масштабный коррупционный скандал, в котором фигурируют наличные, завезенные напрямую из США.
Falcon82• 21 ноября в 07:59
Ответ дляlilul990

Ви за своєю сестрою в Польщу вже виїхали? Ви воювати не підете. Ми вже знаємо, що ви теоретик. Як Арестовича ото
Minny• 21 ноября в 08:00
Ответ дляHonda-

Конечно, им лишь бы опы свои прикрыть, боятся. Пофиг им что тут будет и в каком виде останется. Тем более что часть зекрыс уже убежала за кордон
автор lilul990 • 21 ноября в 08:01
Ответ дляFalcon82
Як скажете
автор lilul990 • 21 ноября в 08:02
Ответ дляFalcon82
Ви готові до жіночої мобілізації?
Wendy Rhoades• 21 ноября в 08:07
Ответ дляlilul990
а як щодо тих, хто вже втратив своїх рідних на війні? Заради чого вони загинули?
Як у вашій голові все просто
Як там Жешув, все ок? Стоїть?