А шо такоє? Ви може воювати підете шоб не допустити таких планів? Може ви не проти жіночої мобілізації? Може ви не проти пониження призовного віку і відправки ваших дітей на фронт?
Де ви найдете ще хоча би 100 тисяч мотивованих солдат? Чи ви хочете шоб Микола і далі на лбз ваш зад прикривав - ше 4 роки?
Понятно, шо план абсолютно капітуляційний. Але чи є у вас аргументи проти нього? Може у вас є сильна мотивована армія? І все для контрнаступу?
Понятно шо зеленський відмовиться. Ну який би дурак на таке підписався... ну може порошенко. Але аргументів проти у нас немає по суті і карт на руках. Трамп не хоче капітально качати росію. Нуштож. Хто воювати далі буде? Головне питання. Не примусово, а ефективно. На данному етапі наш внесок у розвал росії зроблено. Далі справа за європою.
Ответ дляWendy Rhoades
а як щодо тих, хто вже втратив своїх рідних на війні? Заради чого вони загинули?
Як у вашій голові все просто
Як там Жешув, все ок? Стоїть?
Як у вашій голові все просто
Як там Жешув, все ок? Стоїть?
Я не про зупинку війни а про зупинку ведення її тіки нашими руками. Європа повинна вступити у аійну. Ми неефективні і уставші.
Wendy Rhoades• 21 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Європа ні в яку війну не вступить, ніхто там не буде воювати. Вони дрон над своєю власною територією бояться збити. Не смішіть)
Ответ дляWendy Rhoades
Коли росіяни окупують все лівобережжя то Європі все одно прийдеться воювати, тіки вже з набагато сильнішим противником
StrawberrySunset• 21 ноября 2025
Ответ дляnatka75
Читала, що те, що вкинуто в ЗМІ, наші й написали. І для влади він дуже вигідний. Реального плану людям не показували і він набагато жорсткіший.
Похоже на то, пункт про арендую плату Украине навел на такие мысли. Рашка Донбасс своим считает, с чего они должны какую-то арену платить?))
И еще там какие-то пункты были маразматические
Wendy Rhoades• 21 ноября 2025
Ответ дляlilul990
обісруться вони окупувати все лівобережжя.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2025
Ответ дляnatka75
Куди вже жорсткіший: і так повна капітуляція і приниження України без жодних гарантій крім написаних папірців