lilul990• 21 ноября 2025

Мирний план Віткофа вам спати не дає?

А шо такоє? Ви може воювати підете шоб не допустити таких планів? Може ви не проти жіночої мобілізації? Може ви не проти пониження призовного віку і відправки ваших дітей на фронт?

Де ви найдете ще хоча би 100 тисяч мотивованих солдат? Чи ви хочете шоб Микола і далі на лбз ваш зад прикривав - ше 4 роки?

Понятно, шо план абсолютно капітуляційний. Але чи є у вас аргументи проти нього? Може у вас є сильна мотивована армія? І все для контрнаступу?

Понятно шо зеленський відмовиться. Ну який би дурак на таке підписався... ну може порошенко. Але аргументів проти у нас немає по суті і карт на руках. Трамп не хоче капітально качати росію. Нуштож. Хто воювати далі буде? Головне питання. Не примусово, а ефективно. На данному етапі наш внесок у розвал росії зроблено. Далі справа за європою.
автор lilul990 • 21 ноября 2025
Ответ дляWendy Rhoades
а як щодо тих, хто вже втратив своїх рідних на війні? Заради чого вони загинули?
Як у вашій голові все просто
Як там Жешув, все ок? Стоїть?
Я не про зупинку війни а про зупинку ведення її тіки нашими руками. Європа повинна вступити у аійну. Ми неефективні і уставші.
Wendy Rhoades• 21 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Європа ні в яку війну не вступить, ніхто там не буде воювати. Вони дрон над своєю власною територією бояться збити. Не смішіть)
автор lilul990 • 21 ноября 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Коли росіяни окупують все лівобережжя то Європі все одно прийдеться воювати, тіки вже з набагато сильнішим противником
StrawberrySunset• 21 ноября 2025
Ответ дляnatka75
Читала, що те, що вкинуто в ЗМІ, наші й написали. І для влади він дуже вигідний. Реального плану людям не показували і він набагато жорсткіший.
Похоже на то, пункт про арендую плату Украине навел на такие мысли. Рашка Донбасс своим считает, с чего они должны какую-то арену платить?))
И еще там какие-то пункты были маразматические
Wendy Rhoades• 21 ноября 2025
Ответ дляlilul990
обісруться вони окупувати все лівобережжя.
автор lilul990 • 21 ноября 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Та нє
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2025
Ответ дляnatka75
Куди вже жорсткіший: і так повна капітуляція і приниження України без жодних гарантій крім написаних папірців
Aesonne• 21 ноября 2025
Мы ничем не возмущаемся.
Единственное о чем мечтаем - это конец войне.
Манула• 21 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Боже мій, та не буде Європа за нас воювати