Король дивана• 21 ноября 2025

Хто розуміється в ергономіці в інтерʼєрі, як вам таке рішення?

Дизайнер пропонує такий варіант. Плита для приготування їжі на відкритому просторі. В мене зараз класичний варіант коли поверхня межує зі стіною. І доволі часто жир треба прибирати з плитки.
Як думаєте, весь бруд, жир буде летіти на підлогу, стільницю?
Як вам рішення?
Тантрический кекс• 21 ноября 2025
Так, весь жир буде летіти на підлогу
АБВГДэшница• 21 ноября 2025
Они уверяют всегда, что не долетит жир. Но я очень сомневаюсь. От такого решения отказалась, не рассматривая. Это даже визуально неприятно смотреть. Для подобного должна быть очень большая территория и большое расстояние.
Забрызжу ядом• 21 ноября 2025
Буде. в мене зараз велика плита 90 см на острові. Все летить на підлогу і все що поряд.
Бензопирен• 21 ноября 2025
У нас плита на острове, но остров шире, вытяжка встроенная в него со стеклянным экраном и плита индукционная. С газовой мне кажется это бред
Не люблю натовп• 21 ноября 2025
Звісно що буде. Тільки якщо буде швабра біля стояти, бо будете жир навколо розносити. Та й чесно, навіть якоїсь особливої краси я в цьому не бачу. Ну для чого воно?
АБВГДэшница• 21 ноября 2025
Но еще зависит от того, что и сколько вы готовите. Я почти не готовлю и ничего не жарю что брызгает. Если делать подобное, то встроенную вытяжку в столешницу делать.
Квітка папороті• 21 ноября 2025
Не зручно і через ляпання ,і посуд постійно треба десь ставити.ота підставка -несерйозна.
Такий варіант-коли мало готують.
Рання пташка• 21 ноября 2025
Нет, нет и нет. И это, наши ’дизайнеры’, до сих пор не в курсе про рециркуляционные вытяжки, типа Bora и лепят эти трубы ?
Дівчина Гілмор• 21 ноября 2025
Витяжка як з підводного човна. ’Спустить перископ!’
vecya• 21 ноября 2025
Если вы дома только кофе варите, то это прекрасное решение
Всюди влазю• 21 ноября 2025
Я не знаю, что вы там готовите, чтобы жир летел на пол, у меня окно за плитой, и крайне редко там что брызгает. Сейчас у кого есть пространство - выносят плиту на кухонный остров
СирОжино пирОжино• 21 ноября 2025
Я бы ещё и об угол столешницы-стола билась бы.

Есть красивые и функциональные решения, но не этот вариант.
Всюди влазю• 21 ноября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Да ладно, они давно модные, эти вытяжки
Ластовиння• 21 ноября 2025
Авторе, ну ви ж і самі розумієте всі проблеми такого розташування. Вибор залежить виключно від вашого бажання прийняти і підлаштувати свій уклад під ці незручності у вигляді постійного прибирання навколо варочної поверхні. Кухонні фартуки не дарма існують. Але якщо вам до вподоби такий дизайн, то на практичність можна не зважати.
Дівчина Гілмор• 21 ноября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Да ладно, они давно модные, эти вытяжки
Я шучу
Невісточка ж• 21 ноября 2025
Хтось ще на ремонти кошти витрачає в Україні? Оце оптимізм!
Ластовиння• 21 ноября 2025
Я би поміняла розташування мийки і газової поверхні і змістила б її в ліво до випираючої частини, я так розумію що це вентиляційна шахта. Крім того мені не подобається що під витяжку на стелі зроблений додатковий вигин. Якщо змонтувати витяжку в шафу, то якось воно буде лаконічніше. Єдине що треба правильно обрати висоту розташування такої витяжки.
Ластовиння• 21 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Ті хто живе в Україні і нікуди не збирається виїджати. Життя неможливо поставити на паузу.
автор Король дивана • 21 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Квартира в новобудові. Ремонти сусіди роблять як шалені. Не знаю, звідки в людей гроші, сили. Майже на кожному балконі стоїть якийсь будівельний інструмент/мотлох.
бибизяна• 21 ноября 2025
Остров это класика,а вот купольная вытяжка уже отошла из моды
буреЛОМКА• 21 ноября 2025
так як на картинці (варти каву) норм, для приготування їжі фігня
Аліса-90ae• 21 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Навчить як треба робит
Гидроусилитель руля• 21 ноября 2025
Вытяжка- уродливая
Рассмотрите вариант встроенной в столешницу
Чарівна патика• 21 ноября 2025
Как по мне решение ужасное по нескольким моментам
Практически нет места куда отставить кастрюли/сковородки
Нудно будет дальше тянуть шланг для газа, и это не очень хорошо
Вытяжка странная и опять же тянуть к вентиляции, а это ещё короб на потолке
Чарівна патика• 21 ноября 2025
Ответ дляvecya
То же нет, зачем тогда 4 комфорки?
Та не реву я• 21 ноября 2025
Та згадайте совдеповські окремостоячі плити. зас.. рана підлога, стінки плити в потьоках.
По правилам ергономіки - між мийкою і плитою робоча поверхня. носити овочі нарізані на дошці через проход, щоб вкинути в кастрюлю не дуже зручно.
ПП-шница• 21 ноября 2025
Ответ дляНе люблю натовп
При такому варіанті розміщенні, я б витяжку брала ту, що інтегрована в варильну поверхню
Заикальница• 21 ноября 2025
Якщо жир летить на стіну біля плити, то логічно що у даному випадку він також не випаровується. Думаю такий варіант підходить для тих, хто мало готує на плиті
Ластовиння• 21 ноября 2025
Ответ дляТа не реву я
Там кутове розташування, фото пост 17. Через проход нічого не носиться.