Леся Українка• 21 ноября в 12:02
Як лікуєте горло дітям 10 років?
Чим полоскати ?
Як зняти біль ?
Від льодяників толку 0
Як зняти біль ?
Від льодяників толку 0
буреЛОМКА• 21 ноября в 12:03
Теплое питье и спреи для горла (дефлю Сильвер отличный). Полоскать горло дочка не любит
Гравіцапа• 21 ноября в 12:05
Полощет сода, соль, йодинол, каждые 2 часа. Раз в день мажу люголем. Если в первый день заполоскать, все проходит обычно.
Ушла и Пришла• 21 ноября в 12:05
Тут все зависит от причины. Какое заболевание. Если просто простуда то пшыкаем ингалиптом. Когда была сильная боль при тонзиллите, тогда антибиотики + полоскание фурацилином помогло снять боль.
Зажуженная Жужжа• 21 ноября в 12:08
Колись почула що допомагає звичайне розсасування льодяників будь-яких.
Тому даю в додаток до ліків розсасувать часто або барбариску або льодяники м´ята+лемон з атб. Головне щоб обволакувало горло, тоді менше болить
Секс-Бомба• 21 ноября в 12:10
Морозиво, нурофен від болю, тантум верде спрей, і таблетки для розсмоктування
Благоуханочка• 21 ноября в 12:10
Полоскання по черзі розчином соди (теплим, робите десь пів чайної ложки на склянку кип´ятка, щоб прошумів, як буде тепле, полоскати. Так само ромашка. І пити потрохи ці розчини, набагато легше стає. Кардинальний метод для швидкого зняття болю знаю років 30, розсмоктувати таблетки стрептоциду (повільно,по 2 підряд).
Зажуженная Жужжа• 21 ноября в 12:11
Розумієте ліки(льодяники, спреї) вони йдуть всі дозовано, тобто 3-4 раза на добу і все. Але горло болить постійно.
Госпожа Белладонна• 21 ноября в 12:16
Ответ дляНалитое яблочко
Лядяники виключно на травах і морозиво
А себе при более в горле тоже мороженное даёте? Вряд ли. Мороженное дают только при определенном виде ангины
Сусановна• 21 ноября в 12:17
Полоскать не любить, якщо дуже болить то з розчином ротокана на або просто ромашкою. Спрей фортеза зараз для нас самий дієвий. Льодяники декатилен, деквадол або гексаліз
Лукава_Кiшка• 21 ноября в 16:28
Ответ дляГоспожа Белладонна
Даем, а почему нельзя? А совет по полосканию содой с солью вас не смущает?