Пузата Хата• 21 ноября 2025

Мужчина во время секса говорит грубые фразы и оскорбление

Притом вне секса он потом лезет с « нежным поцелуй чиками» и вообще ведет себя нормально и спокойно
И мне неприятно теперь нет доверия к нему и я обижена
Не знаю что делать
Трахтибидох• 21 ноября 2025
Ви вже питали про це. Вам вже відповідали. Говорити ротом, що не подобається. Не доходить - міняти партнера.
Не пириживай• 21 ноября 2025
Поговоріть про це. Скажіть, шо вам це не ок. Просто спілкуватися треба
Руда ліса• 21 ноября 2025
он был в местах лишения?
Не пириживай• 21 ноября 2025
Мене чоловік хвойдою назвав в ліжку, в його очах це був комплімент, в моїх ні. Поговорили і питання було вирішене на майбутнє. Ніяких проблем, якщо просто спілкуватися
Трахтибидох• 21 ноября 2025
Ответ дляНе пириживай
Автор замість того строчить теми на советчиці... Ну щоправда можна дати йому почитати.. Теж варіант.
всемВсёИмного• 21 ноября 2025
Бляяя, вам скоко годіков? Обговорили вподобання в сексі...а не нравиться розврнулись срака в сраку тай все
автор Пузата Хата • 21 ноября 2025
Ответ дляНе пириживай
Во время минета или секса сказал слово которое мне не нравится грубое мне надо выснять в этот момент ?
Ламборджини• 21 ноября 2025
Опять
Кидаю курити• 21 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
а потом он вас через окно выбрасывает?
автор Пузата Хата • 21 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
а потом он вас через окно выбрасывает?
После секса обсуждать ?
Кидаю курити• 21 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
После секса обсуждать ?
А мужчина - молодец )))))
Нашёл себе .......
Акуна_Матата• 21 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
После секса обсуждать ?
Так, спокійно після сексу сказати, що Вам це не ок.
ElizAb• 21 ноября 2025
Ответ дляНе пириживай
Извините мне смешно🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ElizAb• 21 ноября 2025
Назовите его во Время секса вонючим скунсом, гляди дойдет
Анонимба• 21 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
После секса обсуждать ?
Нет,прервались и пока не извинится,не продолжать!
Куратор дебошей• 21 ноября 2025
Как у вас,не знаю что делать
Я вас узнаю,душу вашу продажную😂😂😂😂
Не пириживай• 21 ноября 2025
Ответ дляElizAb
Извините мне смешно🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Мені теж))) але ж я мала «обличчя зберегти»))
Не пириживай• 21 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
Ой, чесно кажучи, що ми там тільки не виробляли))) а потім коли вже все…, сказанув таке у якості компліменту)))) поговорили, кажу ти що))) і все) немає нічого страшного, що ви просто спокійно собі озвучите …. Що тут такого
Я таке знаю• 21 ноября 2025
Автор, деяких людей таке збуджує і не має відношення до поганого ставлення. Обговоріть, що вам це не ок, а взагалі антисекс і дискомфорт. Якщо норм чоловік, то звісно припинить