Кукусикиииииии• 21 ноября 2025
Зимова підтримка 6500
Доброго дня. Шановні дівчатка, що думаєте з цього приводу, де шукати роз´яснення щодо категорій. Можливо будуть додаткові переліки магазинів, ліків, вітамінів, чи як витрачати ці кошти?
Аноним с кешбеком• 21 ноября 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Малообеспеченным, лицам с инвалидностью, опекунам, дбст, ПС, одинокие пенсионеры, у которых пенсия меньше 4 прож.минимумов…
З інвалідністю не усім, а лише впо, а дітям з інвалідністю - лише вихованцям дитбудинків і такого типу закладів
Сливочная пенка• 21 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Для впо с отягощениями так сказать
Не только ВПО, вы поговорить хотите. Уже везде расписаны все категории.
Ну ниче се• 21 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Я по ссылке выше посмотрела-только впо.
Где вы читаете другое?
Аноним с кешбеком• 21 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Я по ссылке выше посмотрела-только впо.
Где вы читаете другое?
Самотні пенсіонери, діти-вихованці дитбудинків сімейного типу, малозабезпечені - це всі, не тільки впо
Ну ниче се• 22 ноября 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну врят ли тут на форуме интересовались вопросом дети из детдомов? А одинокие пенсионеры это вообще как? Что это за категория такая?
Аноним с кешбеком• 22 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Та чому. Мільйон дітей під опікою, прийомних дітей, діти з будинків сімейного типу - всі їхні батьки/опікуни отримають ці виплати на одяг цим дітям - і це всі по Україні, не лише впо. Таких людей насправді багато, в тому числі і тут, на форумі. Самотні пенсіонери - є така категорія офіційно, вони ще можуть оформити допомогу соц служб також, які опікуються ними
Ну ниче се• 22 ноября 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Спасибо. Про такой статус пенсионеров я раньше и не знала. Но получается чтобы эти 6.5 получить нужно уже иметь этот статус заранее? А так не получат.
Аноним с кешбеком• 22 ноября 2025
Ответ дляНу ниче се
Ну так. Ця допомога уже ж на базі довідок подається, а якщо людина не має цієї довідки, то і не підпадає під допомогу. Але, може, можна встигнути оформити. Я так розумію, що самотнім треба звернутися у соцзахист і отримати довідку. Знаю, що до таких і соц робітники мають ходити з певною регулярністю
празники не помню• 24 ноября 2025
в минулому році автоматично іх давали, якщо під категоріі підпадали, ніхто не відстежував куди тратили