пу_пугренчик• Изменено 22 ноября 2025

Мой босс американец сегодня сказал мне

Что если мы согласимся на эти условия - мы будем жить как японцы или немцы после Второй мировой. Говорит, что в Японии и Германии находится около 50 000 американских войск прямо сейчас.

Но разве на них это как-то отражается? Что думаете?
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вы путаете теплое с мягким. И украинцев в оккупации с рашистами. Лечитесь.
Очікувано. Тільки ви не плутаєте, тільки ви знаєте, тільки ви думаєте, а всі навколо дурні. Тільки якщо всі такі, то може справа у вас? Тому висновок: лікуйтеся.
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Кто все? 😂 За себя говорите.
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Кто все? 😂 За себя говорите.
У вас не тільки галюцінації, а й деменція? Перечитайте відповіді на ваші дописи.
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Вы себе диагнозы уже поставили? Дислексию смело добавляйте.
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви діагнози зі своєї карточки читаєте? Що ще там написано? Уважно послухаю. Доречі, дислексію таки вам недаремно поставили.
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Скучно. Тренируйтесь.
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Скучно. Тренируйтесь.
Невдала спроба зливу. Незараховано
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Невдала спроба зливу. Незараховано
У вас зато сливы образца 2005 года😂
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
У вас зато сливы образца 2005 года😂
Ну ви така обізнана в зливах, мабуть то є професійне. Тролінг він такий 😂
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Вы такая смешная. Сама #уйню пишет, сама смеётся, сама стрелки переводит.
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
У вашій картці ще який діагноз? То вам сумно, то вам смішно. А хто то такий сміючі смайлики ставив? Упс, а часом не форумчанка з анонімним ніком ’українська мрія’?
А, я згадала, у вас же деменція.
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
А, я згадала, у вас же деменція.
Бабуля, не скучай.
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Бабуля, не скучай.
Ви щойно сміялися, дідуля, вже забули?
Мама Никитки-2• 29 ноября 2025
Ответ дляПік Антна
Лоббізм це на законодавчому рівні пробивати потрібний законопроект, а не красти гроші мішками і вивозити до рашки
Лобізм — це цілеспрямований вплив на державні органи та їхніх посадовців з метою відстоювання інтересів певних груп, організацій чи окремих осіб. Це може бути як легальна, так і нелегальна діяльність, яка спрямована на прийняття, зміну або скасування нормативно-правових актів та політичних рішень.
Спробуйте читати щось більше ніж порадниця
Пік Антна• 30 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
З гуглу процитувала і думає що розумна. Спробуй перечитати те що скопіювала і зрозуміти що це те саме, що я написала. А потім зрозуміти в чому різниця між лоббізмом і пиляти бюджет, красти і в готівці мішками вивозити кошти.
Мама Никитки-2• 01 декабря 2025
Ответ дляПік Антна
То ви ще й тексти не розумієте? Спробуйте декілька разів перечитати шо я написала. Ян не дійде то я вам нічим не допоможу