пу_пугренчик• Изменено 22 ноября 2025

Мой босс американец сегодня сказал мне

Что если мы согласимся на эти условия - мы будем жить как японцы или немцы после Второй мировой. Говорит, что в Японии и Германии находится около 50 000 американских войск прямо сейчас.

Но разве на них это как-то отражается? Что думаете?
Блиск думки• 23 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Они просто знали, что нарываться на того кто сильнее себе дороже. Хорватский Сплит налоги кому только не платил, но никогда не воевал
А з нас що гроші хтось бере? Кацапнє треба наша територія і перепрошиті малороси. Їх теж переселяли в інші регіони, займались геноцидом? Що спільного?
Українська Мрія• 23 ноября 2025
Ответ дляБлиск думки
До 2014 в чем проявлялся геноцид?
Блиск думки• 23 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
До 2014 в чем проявлялся геноцид?
Подивіться на білорусів, щоб зрозуміти, щоб відбулось. Сумнівні економічні перспективи, білоруська майже забута, совкова ментальність, адіннарот і цінності людини 0, тільки держава, тоталітарна країна.
Українська Мрія• 23 ноября 2025
Ответ дляБлиск думки
Белорусы себя отлично чувствуют.
Блиск думки• 23 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Белорусы себя отлично чувствуют.
Добре почувають себе в тюрмах, незгодні зникли, з їх території атакували сусідню державу, базуються війська чужої країни...
Українська Мрія• 23 ноября 2025
Ответ дляБлиск думки
Ну мы же тоже очень хотели стать щитом НАТО и разместить их у себя. В чем отличие?
Бешене сарі• 23 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Нагадайте ка хто щас президент США! Невже Байден?
Нагадаю про що йшла мова, про те, хто говорив, а не хто президент.
Бешене сарі• 23 ноября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Причём тут дедушка байден со своим маразмом?)) Он уже никого не отправит точно.
Ну если надо объяснять, при чем тут президент страны, к политике страны, то не надо объяснять, не поможет. Кто бы ни был президентом, вектор политики и союзников не меняют как флюгер. Если сегодня обещали, а завтра сдали, то союзники или сбегут к более сильному или будут кучковаться уже без сша.
#Пойду_кгадалке• 23 ноября 2025
Ответ дляБешене сарі
Вы если новости смотрите, то президент трамп за день выдаёт по 3 противоречащих друг другу обещания, а вот то что на офиц альных бумагах зафиксировано, то и есть истина. Объяснять мне не надо вашу чушь, она смешна)
Бешене сарі• 23 ноября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
https://www.congress.gov/crs-product/IF12481#%3A~%....
U.S. Support for Taiwan´s Defense

The United States has maintained unofficial defense ties with Taiwan since the United States terminated diplomatic relations with the ROC in 1979 and a mutual defense treaty in 1980. The defense relationship encompasses arms transfers, routine bilateral defense dialogues and planning, and military training.

A challenge for U.S. policymakers is supporting Taiwan´s defense without triggering the conflict that U.S. policy seeks to prevent. PRC leaders have warned their U.S. counterparts that Taiwan is ’the first red line that cannot be crossed’ in U.S.-China relations. The PRC has responded to U.S. military support for Taiwan and high-level U.S.-Taiwan engagements by accusing the United States of ’playing with fire,’ and by escalating gray zone coercion against Taiwan. Following then-Speaker of the House Nancy Pelosi´s 2022 visit to Taiwan, the PRC stepped up military operations near Taiwan and established a ’new normal’ for the PLA´s presence in the area.
Блиск думки• 23 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Пішли кацапські вкиди, поки не з´явився агресор ніякі щити НАТО нікому й в голову б не прийшли. Не переживайте, хана вашим кацапикам
Вбигудях• 23 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Какой именно правды? Я разве отрицаю войну или намеренные атаки гражданского населения? Вы вообще о чём?
Мне тут пытаются доказывать, что от нас туда ничего не летит, и вообще там все ждуны и сами виноваты. Я теперь понимаю, почему моя коллега выехавшая в 2018 из Луганской области ни при каких обстоятельствах не хотела говорить о том, что там происходило с 2014 года. Не хотела видеть вот таких вот невменяемых реакций. Хотя по факту любому разумному человеку понятно, что это война и по-другому быть не может, летит в обе стороны.
Що значить ’о чем’? Ви читати вмієте? В розуміти прочитаний текст? Знаєте, що таки причини-наслідки?
Розжовую: причина - вторгнення агресора на нашу територію, наслідок - гинуть люди. На нашій території. Як по одну лінію фронту, так і по іншу. Про свинособак не думаємо. Вони на всю Україну закидують ракети та прочу хрінь, від якої гинуть люди. І це відбувається.....упс, по ту сторону фронту, з наших, окупованих окупантами територіями. Я то розумію, що ви за рашу і вам пофіг, що українці гинуть, мирні українці, діти.....Вам боляче тільки від прильотів в сторону рашистів. Як же ми посміли, ай-ай-ай, хай би собі мирно продовжували стріляти в нас. Нас можна тільки святою водою на них кропити та віниками виганяти з зайнятих населених пунктів.

А не говорить ваша подруга з іншої причини. Саме тому і перебралася звідти. Не прикидуйтеся....хоча може і не прикидуйтеся, ви хочете бачити і чути тільки те, що вам хочеться.
Про правду вона пише
Вбигудях• 24 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
А там это выглядит как ’так не доставайся же ты никому’.
Ну ваші герої рагисти то точно нічого після себе не лишають. Нагадати вам про Бахмут? Про знищені вщент міста і села рашистами ви просто волієте не знати? Невдобно?
Українська Мрія• 24 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
А это соревнование кто больше городов уничтожит?
Українська Мрія• 24 ноября 2025
Ответ дляБлиск думки
Подписанные ассоциации это факт.
Українська Мрія• 24 ноября 2025
Ответ дляВбигудях

Про правду вона пише
У вас очень странные умозаключения и гипер реакция на простое упоминание о том, что украинцы на оккупированной территории тоже под ударом. Вроде взрослая тетя, а думаете, что война в одностороннем порядке.
Вбигудях• 24 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, це звільнення наших територій. Питання, як припинити те, що з окупованих територій на нас летять щодня і вбивають щодня ви спеціально ігроруєте?
Вбигудях• 24 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Подписанные ассоциации это факт.
Підписані в вашій голові? Асоціації
Вбигудях• 24 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Старанні, а точніше, дивні, саме у вас. Ви одна тут з рашистькрю риторикою відгавкуєтеся. І ось це не дивно. Ви б хоч трохи призадумались, чого це ви ледь не єдина з такою позицією? то може в цьому і правда, що не буває так: всі навколо дураки і тільки одна розумна
Пік Антна• 24 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
По перше є. А по друге корупція в штатах узаконена, називається лобізм
Лоббізм це на законодавчому рівні пробивати потрібний законопроект, а не красти гроші мішками і вивозити до рашки
#Пойду_кгадалке• 24 ноября 2025
Ответ дляБешене сарі
U.S. Support for Taiwan´s Defense

ロシア語でも可能ですか?
автор пу_пугренчик • 24 ноября 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
ロシア語でも可能ですか?
それは禁止されています
#Пойду_кгадалке• 24 ноября 2025
Ответ дляпу_пугренчик
それは禁止されています
Кем?
Українська Мрія• 24 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Тут это где? Кто все? В пыльной теме форума? Ну дааа, это прям источник для статистических выводов. Рашистская риторика звучит несколько иначе. С таким же успехом рашисты вас тут окрестили бы нацисткой, и что? Значит вы нацистка? Детский сад. Не пишите мне больше, мне не интересны ваши доводы.
Українська Мрія• 24 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Вы всерьез верите, что таким образом можно вернуть территории? Если бы это было так легко...
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, ви серйозно виправдовуєте росіянців. І це видно в кожному вашому дописі
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
То і не пишіть ваш висер. Хто б сумнівався, що вам не цікаві будь які доводи.
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Я вообще о них ни слова не написала. У вас галлюцинации.
Вбигудях• 25 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це у вас галюцінації. Перечитайте ваші прорашистькі дописи. Почитайте що вам відповідають. Бо якось однобоко ваша правда виходить.
То що з логічною цепочкою ’причини -наслідки’?
З приводу галюцінацій: ви ж писали, що вам не цікаві мої ’доводи’ . Щось ви не тільки не логічна, а й непослідовна. Типові ознаки галюцінацій.
Українська Мрія• 25 ноября 2025
Ответ дляВбигудях
Вы путаете теплое с мягким. И украинцев в оккупации с рашистами. Лечитесь.