Та прям багіня• 22 ноября в 04:49
Є переможниця міс Всесвіт- Мексика.
А то трійка переможців, Україна кажуть не увійшла навіть в 30-ку найкращих.😕
Та прям багіня
• 22 ноября в 05:47
Братья Капли• 22 ноября в 06:08
Ответ дляТа прям багіня
Не бачила.
от создателей квартала 95
Пургену мне• 22 ноября в 08:26
Ответ дляЯк_наготую...
о, майкл джексон)
Правда ж? Я, як її вперше побачила, також зловила таку думку.
ПушАпница• 22 ноября в 09:08
Ответ дляТа прям багіня
Не бачила.
Якесь чучело. Тьфу, яка гидота!!!
Я_не_аноним_100%• 22 ноября в 09:35
Чортишто...это уже не конкурс красоты, а конкурс врачей пластических хирургов
. Было бы гораздо интереснее,если бы девушки были натуральные абсолютно,вот это был бы фурор
Та прям багіня
• 22 ноября в 11:50
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А чого їм бути натуральними, як зараз по всьому світу колять губи, ботокс і і т.д. який час, такі і жінки?!
Я_не_аноним_100%• 22 ноября в 12:11
Ответ дляТа прям багіня
Я вже відповіла, навіщо мені повторювати