Я не чарівниця вам• 22 ноября в 07:53
Скільки можна вже її рекламувати...
...ту нещасну тисячу від Президента🤦♀️ По всіх телеграм-каналах лізе та реклама. Ніби не тисяча, а цілий мільйон. А що взагалі можна зараз купити на тисячу грн?? Навіть, якби давали реальними грошима?
Припустімо, щоб тільки для "поїсти" невеличкій родині - це хіба, скромно, на пару днів: хліб+батон 80, масло 90, молоко 60, сметана 60, яйця 70, чай 70, цукор 40, яблука 60, макарони 50, якесь м´ясо 350 і.. 2 рулони туалетного паперу))
Хоча чого це я скаржуся? Он в США також один Президент дав по 1 тис дол., а інший сказав, що "помилилися", і назад позабирали🤦♀️
Черный Ловелас• 22 ноября в 08:19
Ответ дляЗдесяЯ
Ти там це, дозуй якось, бо згориш нафіг.
А шо робить если душа бажае свят, рашка разваливается перемогу треба святкувати.
Викачую яйцями• 22 ноября в 08:31
Я взагалі не оформлювала і не буду цього робити, бо дійсно вважаю якимсь лохотроном.
Швабристка• 22 ноября в 08:34
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Перепрошую,не-😂Пані,у деяких людей пенсії,по 3 та 4 тисячі,як у моєї мами і бабусі,відпрацювали по 35 років, економістами.Ось де б.ський позор призначати такі пенсії
Чому б цім старим їх не взяти?
Ваші економістки не розуміють наслідків роздачі халявних грошей ? Вони заслужили свої пенсії.
І ви, як дочка, могли б дати їм по цій 1000, аби не ганьбитися
Як міряти?• 22 ноября в 08:33
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чому б цім старим їх не взяти?
Моя мама на моєму отриманні. Тому вона не потребує тисячі. У мене руки ноги є, щоб моя мама не відчувала себе на мені бідності.
Але не у всіх такі діти звісно і не у вміє є діти, тому комусь воно і пригодиться. Тільки тат питання не до тих хто хоче її отримати, а хто аж 1000 людям подачку дає.
Так, це саме подачка.
Нічого вдягти• 22 ноября в 08:39
Ответ дляЧерный Ловелас
Спонсор зимовой тысячи тцк 🐸
Зато, потом можно с чистой совестью сказать мужикам, чтобы долг Родине отдали. Тысячу же взяли? Взяли. Пусть кровью долг отдают.
Lor111etta• 22 ноября в 08:41
Ответ дляЧерный Ловелас
хліб+батон 80, масло 90, молоко 60, сметана 60, яйця 70, чай 70, цукор 40, яблука 60, макарони 50, якесь м´ясо 350 і.. 2 рулони туалетного паперу))
зачем так усложнять в аптеке 55 флакончиков настойки Глоду. И гуляй рванина.
Чим самогоночка не вгодила?
Від глоду послевкусіє неважне.
Харчовий спирт по 200 за л.
5 л!!!
Від глоду послевкусіє неважне.
Харчовий спирт по 200 за л.
5 л!!!
Малявка ще та• 22 ноября в 08:44
Ответ дляЧерный Ловелас
Зранку не починайте
Блиск думки• 22 ноября в 08:45
А что им останется
Думают тыща народу глаза закроет на всё их воровство миллиардное
Я не брала ни в прошлый раз, ни в этот не буду.
Ворьё поганое 🤮🤮
Малявка ще та• 22 ноября в 08:44
Ответ дляВикачую яйцями
Її так і так вкрадуть і спишуть.
Беріть і відправте сусідові в окоп
ЯяяКакаджамбо• 22 ноября в 08:45
Ответ дляНаездница
Нам на семью 3000 грн, оплатим коммуналку за месяц.
Жалюгіддя
СКИБИДЫШь• 22 ноября в 08:45
Ответ дляЯк міряти?
Чесно , заклюйте мене, я не живу в Україні вже рік, але ця тисяча це такий бл… ть позор.
Нація на мені бідності, розумію, але бл… ть тисяча це знущання, насмішка.
У нас в четвер вчителів ВПО викликали , щоб на день захисту дітей надати ’допомогу’. Попередили за добу, що треба з документами приїхати посеред дня, бо все під підпис.
Це ж люди собі терміново мусили заміну шукати, потім через половину міста їхати. Було багато пафосу, якісь депутати. І... Та-дам!
’Ощасливили’ педагогів наборами круп!
Уявіть!
’Ощасливили’ педагогів наборами круп!
Уявіть!
Черный Ловелас• 22 ноября в 08:49
Ответ дляLor111etta
Чим самогоночка не вгодила?
Від глоду послевкусіє неважне.
Харчовий спирт по 200 за л.
5 л!!!
Від глоду послевкусіє неважне.
Харчовий спирт по 200 за л.
5 л!!!
Від глоду послевкусіє неважне.
тоже пробовали?
Черный Ловелас• 22 ноября в 08:48
Ответ дляМалявка ще та
Зранку не починайте
С утра выпил - целый день свободен!
Малявка ще та• 22 ноября в 08:49
Ответ дляЧерный Ловелас
С утра выпил - целый день свободен!
Танунаіфік (
Хіба активність проявляється і енергія?
Тоді-так!
Гарного дня!
Хіба активність проявляється і енергія?
Тоді-так!
Гарного дня!
Наездница• 22 ноября в 08:49
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Жалюгіддя
Да, мы сейчас без работы, без денег, для нас это ощутимое подспорье
Малявка ще та• 22 ноября в 08:51
Ответ дляЧерный Ловелас
Від глоду послевкусіє неважне.
тоже пробовали?
Звісно.
І коктельчики з іншими травками.
Але в мене більше від нервів
І коктельчики з іншими травками.
Але в мене більше від нервів
Сосиска_Втесте• 22 ноября в 08:56
Ответ дляБлиск думки
А что им останется
Ворьё поганое 🤮🤮
Правильно! Пусть оставят себе
ЯяяКакаджамбо• 22 ноября в 09:13
Ответ дляНаездница
Ну значит зе хороший президент, вам замаслил жизнь
Без Баяна• 22 ноября в 09:47
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Рекламую? Копійки оці?🤦♀️
4 кг м´яса можна купити, комуналку заплатити
Без Баяна• 22 ноября в 09:49
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А мені тільки на половину вистачить)
То ви шикуєте.
З бісиками• 22 ноября в 10:16
Ответ дляНічого вдягти
Нация на грани существования. Но пипл хавает. Необучаемы, как тяжёлые УО. То в сериальчик поверили, то вот, тысчонке рады.
кацапська селекція(((( завжди знищували кращих, а оці плодились, як воші, за їх спинами і за рахунок їх життів
З бісиками• 22 ноября в 10:20
Ответ дляБлиск думки
А что им останется
Ворьё поганое 🤮🤮
і повірте, закриють. В попередніх темах аж мироточили-причмокували
З бісиками• 22 ноября в 10:22
Ответ дляНаездница
ось він, рецепт: довести до безвиході, потім кинути, як голодним псам, тисячу - і зехторат в тебе в кишені
А я женатая• 22 ноября в 10:27
Ответ дляЧерный Ловелас
Хорошего же вы мнения об украинцах🙄
Миловидна леді• 22 ноября в 11:10
Молоко беру по 30грн, сметану по 45, яблоки по 50. Так что не скажите!! На пару рулонов туалетной бумаги точно больше будет!!
Викачую яйцями• 22 ноября в 11:35
Ответ дляМалявка ще та
Її так і так вкрадуть і спишуть.
Беріть і відправте сусідові в окоп
Нащо воно мені треба, підписувати той договір
Малявка ще та• 22 ноября в 22:46
Ответ дляВикачую яйцями
Я вам щось писала?