БоХатая• 22 ноября в 11:35
Если вдруг закончится война...
И откроют границы-вы покинете Украину?
Вопрос к тем, кто до сих пор не выехал из-за взрослых сыновей, мужей.
Я очень хочу нашей победы на лучших для нас условиях. Но вопрос не об этом.
Я тут с краю постою• 22 ноября в 11:58
Ответ дляMs. Dolly
А в Німеччині скільки? В Польщі також допомагає.
Так само
Але аргумент про пособія в Польщі не працює
а люди живуть і обирають країну без аолшебних пособій
Ms. Dolly• 22 ноября в 11:58
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну яке своє житло у людей з окупованих і місць активних бойових дій
І 12.000 тисяч це трохи менше середньої зарплати - так і за кордоном на середню зарплату знайдеться оренда
Я недавно тут спілкувалася з жінкою, яка виїхала. Працюючий прибиральницею за кордоном вона не може собі дозволити орендувати житло, чоловік висилає гроші.
Я тут с краю постою• 22 ноября в 11:59
Ответ дляоксюморон
Я из Луганска
То що тоді ? 2000 вас не влаштує ? Іпотека теж ? То який вихід ?
Ms. Dolly• 22 ноября в 12:01
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так само
Що, так само? В Німеччині 1 мільйон живе?))
Ні, набагато більше.
оксюморон• 22 ноября в 12:00
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тоді іпотека
Тріль підпільний• 22 ноября в 12:02
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У кого есть деньги на жизнь за границей, давно выехали
Ні,не всі. Як приклад- 18-22,виїхавші за останні місяці. Тікали всі,в кого є ноги.Хз,що вас змушує повторяти цю тупу мантру про всі хто хотіли.
Місячне Сяйво• 22 ноября в 12:00
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не спорю, висловила свою думку.
Но в Україні цю середню зарплату середньостатистичний українець може заробити не сильно напрягаючись, хтось онлайн, хтось в офісі..а закордоном це буде важка фізична робота. Не всі на неї готові, і не всіх є здоров´я її робити.
Я тут с краю постою• 22 ноября в 12:00
Ответ дляMs. Dolly
В Україні сама прибиральниця теж не орендує квартиру
Я тут с краю постою• 22 ноября в 12:01
Ответ дляMs. Dolly
Ні, набагато більше.
У Польщі під тимчасовим захистом — близько 986 925 осіб.
• У Німеччині — приблизно 1 189 355 осіб під тимчасовим захистом.
Готуйтеся краще
, про в два рази більшу країну за населенням промовчу
Готуйтеся краще
АфродитаПетровна• 22 ноября в 12:02
боюсь нам сразу же ограничат въезд и вернут обычные визовые правила
Я тут с краю постою• 22 ноября в 12:02
Ответ дляоксюморон
Тоді іпотека
Але ж пишете що умови не влаштовують
А далі буде дорожче ще
Ну в час оплати за оренду вже втрачений , а міг бути за своє
А далі буде дорожче ще
Ms. Dolly• 22 ноября в 12:03
Ответ дляЯ тут с краю постою
Орендують. Але не ті, хто працює за мінімалку у держ установах.
Янгол в камуфляжі• 22 ноября в 12:03
Ответ дляТріль підпільний
Почему мантра? Это объективная реальность, которую вы не хотите признать.
Дети и вчерашние дети - не о них речь. Речь о мужчинах, хотя вы и сама прекрасно это понимаете, но придуриваетесь
Я тут с краю постою• 22 ноября в 12:03
Ответ дляMs. Dolly
Магія
Сама купляю квіти• 22 ноября в 12:04
Сына отправлю 100%
По поводу себя - буду смотреть. Мне война настолько подорвала здоровье, что не знаю как смогу там заработать
Тріль підпільний• 22 ноября в 12:05
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ms. Dolly• 22 ноября в 12:05
Ответ дляЯ тут с краю постою
Магія
Те, що ви не можете інтегруватися і заспокоїтися? Ні, не магія, таких більшість.
оксюморон• 22 ноября в 12:05
Ответ дляЯ тут с краю постою
Але ж пишете що умови не влаштовують
А далі буде дорожче ще
Ну має бути остання крапля, тоді буде рішення
Янгол в камуфляжі• 22 ноября в 12:06
Ответ дляТріль підпільний
Мда, все ясно с вами
Зайканалужайке• 22 ноября в 12:07
Те у кого деньги есть,выезжают и сейчас. А у кого нет-нафиг им те открытые границы?
Ехать и жить за свой счёт?
Чу Ча• 22 ноября в 12:07
Завжди була можливість виїхати всією сімʼєю -тому відкриють чи ні нема різниці . Не знаю тих, хто чекає відкриття кордонів бо хоче виїхати
Сорока-ворона• 22 ноября в 12:08
Ответ дляСпасу мир
Фантазии мечты
+++
Та да, уровень наивности поражает просто. Нафантазировали себе, как на следующий день влада откроет границы и всех выпустят. А главное, что другие страны примут.
Цвіпканя• 22 ноября в 12:09
Ответ дляМісячне Сяйво
У більшості своє житло є, а за кордоном оренда дуже дорого.
Наприклад, у мене місяць тому, коли в Києві ще не включили опалення , а у нас грудна дитина, стояло питання про виїзд..і ми виїхали на Закарпатті, де знайшли прекрасний будинок з автономним опаленням за 12000 грн. За кордоном я б мабуть навряд за таку ціну знайшла схожий варіант.
Тому як не крути, закордон суттєво дорожче.
Каждый выбирает сам, у нас тоже в Киеве свое жилье. И нам выгоднее за границей работать и снимать . Здоровья нет не спать ночами , потом идти учиться , работать.. каждому свое , но то что у тех кто выехал ничего не было - тоже не всегда .
Точу ляси• 22 ноября в 12:10
Ответ дляЦвіпканя
В Украине сложнее , и пособий даже нет . А на зп даже выжить не возможно .
А за кордоном сплошная клубника со сливками.
Ms. Dolly• 22 ноября в 12:10
Ответ дляЗайканалужайке
Ехать и жить за свой счёт?
Эмиграция это понижение своего социального статуса почти всегда, если ты не Миндич, ну а те, кто 500 евро в руках никогда не держал, тем конечно лучше.
Я тут с краю постою• 22 ноября в 12:10
Ответ дляMs. Dolly
Ваша логіка і догадки смішні
як і знання статистики
Займіться своєю інтеграцією без переходу на особистості
Прибиральники і оренда - куди ж такої інтеграції
Цвіпканя• 22 ноября в 12:10
Ответ дляMs. Dolly
Да, умираем каждый день от голода и в лохмотья ходим)
Нет , не умираете в лахмотьях . Но не каждый хочет такой тяжелой жизни для себя в период войны . Даже при наличии жилья / работы и родственников .
Зайканалужайке• 22 ноября в 12:11
Ответ дляMs. Dolly
Ну так если война закончится,отменят условия для украинцев. Чем это будет отличаться от эмиграции?
Ms. Dolly• 22 ноября в 12:11
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ваша логіка і догадки смішні
як і знання статистики
Я констатувала факти, а вас понесло