Анонимба• 22 ноября 2025

Єнот. Вай нот?

Минулого року ми втратили нашого улюбленця, лабрадора. Поки що не можу думати про іншого пса, але дуже хочу мати тваринку вдома. Когось такого ж нахабного і зухвалого,як був мій Річ. В кого є єнот? Як вам?
Результат:
вже голосів: 23
16 (69.57%) Хто такий єнот? Нема, не знаю.
7 (30.43%) Є єнот. Краще б не було.
0 (0%) Є єнот. Це супер.
Стріляний птах• 22 ноября 2025
посмотрите ролики в ютубе, как еноты разносят квартиры людей. это кошмар
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Ответ дляСтріляний птах
Так в мене цуценям собак з´їв диван, комод, електронну книгу і шкіряне взуття.
Прикуси Язика• 22 ноября 2025
Они просто уничтожат ваше жилье. Зачем это надо?
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ржу. Удачі, автор, вона Вам знадобиться
Перша на селі• 22 ноября 2025
нахальным и наглым может быть и кот, и с ними проще, чем с енотом)
Ранковий базар• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
То цуценям, а єнот так робить до кінця свого життя
Прикуси Язика• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Вы хотите обнулиться и начать жизнь заново? Он до штукатурки сожрет дом
Стріляний птах• 22 ноября 2025
ВИДЕО ОГОНЬ!!! СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!! ЕНОТ ИЛЮША РАЗГРОМИЛ КВАРТИРУ ХОЗЯЙКИ!!! вот вам реальная картина, что они делают дома. видео супер
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Бо дуже хочу дурбелика. Він реально прикрашав наше життя.
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
І це в нього не було маленьких ручок☝🏻. А знаєте, що можна зробити ручками?
Булькаю• 22 ноября 2025
Заводите, но держите нас в курсе с фото. Хочется посмотреть как именно вашу хату ушатают, а то тут читать нечего
Прикуси Язика• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Заводите. Скока той жизни. Потом в дурку поедете)
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляСтріляний птах
https://www.youtube.com/watch?v=HGGIyLzefb4 ВИДЕО ОГОНЬ!!! СМОТРЕТЬ ВСЕМ!!! ЕНОТ ИЛЮША РАЗГРОМИЛ КВАРТИРУ ХОЗЯЙКИ!!! вот вам реальная картина, что они делают дома. видео супер
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Якщо заведу - обіцяю тут тему.
вентиляторная• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Гы... Вам стены с потолком снесут, а Вы про диван.
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Нуууу, хата з відео дійсно гарно прикрашена😂
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Дівчата, є в когось єнот? Чи ні в кого немає,але засуджують?
неДоПриличий• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Ви взагалі не розумієте, що таке єнот😳 заведіть котика
Прикуси Язика• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Мы тут придурошные конечно, но не до такой степени
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Ответ дляФенте Фря
Анекдот пам´ятаєте: нема ручок, нема канфєток
неДоПриличий• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Таких відчайдушних тут нема🤪
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Спочатку купіть дві хати. Будете по королівські переїзджати з Лувру в Версаль і в зворотньому порядку, поки одну будуть відбудовувати😁
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Фільм памятаю
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Не хочу котика. Хочу собаку, але не можу навіть думати про іншу собаку. Тому роздумую, може я хочу хотіти єнота?
неДоПриличий• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Ну якщо ви геть не при розумі і правда хочете лишитися без житла, заводьте!
Лінива, не каюсь• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Для єнота це ніщо. І собака розносить поки цуценя, а єнот все життя.
автор Анонимба • 22 ноября 2025
Ответ длянеДоПриличий
Ну тому ж і питаю реальний досвід. А не ролики з інтернету.
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Я колись теж хотіла єнота, а потім хотіла манула, але здоровий глузд переміг)
вентиляторная• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
Заведите. И поделитесь реальным опытом. Настоящим. Позитивным. Ждём-с.
Фенте Фря• 22 ноября 2025
Ответ дляАнонимба
А чим вони Вам не реальні?