Безпринципова• 22 ноября в 15:48
Що зараз дивитесь з новинок на нетфліксі?
Весняний Марафон• 22 ноября в 16:11
Чудовище во мне. Пока 6 серий. Сегодня закончу. Завтра буду зозуля смотреть.
Аноним НаВсеГда• 22 ноября в 17:09
Не нетфликс, но новинка, которая затягивает. ’Во всем виновата она’ (All Her Fault)
8 серий на одном дыхании. Про похищение ребенка. Закрученный сюжет
Миловидна леді• 22 ноября в 19:18
Ответ дляКарусель-весель
Почала Бункер мільярдерів, але щось не заходить.
Мені спочатку також не заходив, але потім я щось в ньому знайшла. Увесь сюр, який з нами сьогодні відбувається. Всі шари наших станів і наших масок.