Алгонавт• 22 ноября в 18:03

Поліп в матці

В кого моліп в порожнині матки і ви його не видаляєте. Що говорить лікар?
який не заважає і немає ніяких симтомів
Про " переродження " мені відомо, про те, що забрати це кілька хвилин, я теж знаю
Це не проблема.
Цікавить саме досвід тих, хто не видаляє.
Маю кілька знайомих жінок, які мають поліп багато років ,спостерігають і живуть з ним. Він не змінюється .
Всім дякую за відповіді
Нехай щастить• 22 ноября в 18:07
всі мої знайомі, і я видаляли.навіщо гратися з вогнем
Teonaa• 22 ноября в 18:08
Не всякий поліб це пухлина. Але будь яка пухлина - це колишній поліп. Давайте виходити з цього якось. Якщо немає протипрказіань, не уявляю причину не оперувати. На що саме треба чекати, за чим саме там спостерігати?
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:08
Ответ дляНехай щастить
Видаляли ті, які побачили на УЗД.
Їх в організмі людини може бути багато в різних органах.
Teonaa• 22 ноября в 18:09
Ответ дляАлгонавт
Видаляли ті, які побачили на УЗД.
А треба бачити на гістероскопії, і тоді прекрасно буде все видно
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:09
Ответ дляTeonaa
Цікавить саме досвід тих, хто живе і не видаляє.
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:10
Ответ дляTeonaa
Вони ж можуть бути не тільки в матці.
Teonaa• 22 ноября в 18:11
Ответ дляАлгонавт
Ну і що) цей досвід - поганий. Нічим хорошим не закінчиться, і операція це питання часу. В менопаузі наприклад. А тоді і операція складніша, і реабілітація складніша. То чому я не можу висказатися?
Teonaa• 22 ноября в 18:13
Ответ дляАлгонавт
Сподіваюся тих хто знає про поліп і жде чось - небагато, і не будуть Вам голову тут плутати.
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:14
Ответ дляTeonaa
В мене немає поліпу. Тема просто, поговорити
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:16
Ответ дляTeonaa
Та будь ласка.
Рецедив теж часте явище.
Не заздріть тьоті• 22 ноября в 18:16
Ответ дляАлгонавт
Вам відпишуться тільки ті, хто залишився живим з ним...
Не заздріть тьоті• 22 ноября в 18:17
Ответ дляTeonaa
так і є. спочатку це дріб`язкове втручання, а якщо затягнути - то вже нормальне відсікання
Не заздріть тьоті• 22 ноября в 18:19
краще сходіть до адекватного лікаря, в нього більш ясна статистика та досвід, розкаже про всі сторони медалі та буде спостерігати за динамікою. Це в рази краще за відгуки по даній темі.
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:20
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мені не потрібно. В мене поліпа немає
Чаклунка-ведунка• 22 ноября в 18:20
Ответ дляАлгонавт
Досвід у кожного буде свій
Не заздріть тьоті• 22 ноября в 18:22
Ответ дляАлгонавт
Мені не потрібно. В мене поліпа немає
от і добре, тоді краще не знати, бо ситуації бувають різні. Часто про них взагалі ’зручно’ забутися, тому що симптоматики майже немає, зате вилізе в самий неочікуваний момент або потім задаються питанням - як так, це точно не від нього.... Особливо до вагітності та клімаксу краще закривати подібні хвости.
Teonaa• 22 ноября в 18:28
Ответ дляАлгонавт
А, хух
А_мій_самий_самий• 22 ноября в 18:33
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я із міомою хожу. То була 2,5мм, то 5мм, зараз чомусь вже кілька узд 3,9мм
Я вже народила. В цьому циклі аналізи здам. В наступному - мірену ставитиму. Рік подивлюся. Ну два. Якщо щось не так - кровотечі, чи не буде зменшуватися, я іі нафіг видалю. Вона з 2015 року у мене. На заваді не стоїть ніяким процесам, кроветеч не робить. Ну точніше в жовтні був аборт на жаль, і перші місячні мене звичайно налякали своїми маштабами. Була на узд, укол 1, і 1 таблетка вінадолу згадобилася. Зараз я сподіваюся що вони якось самостійно перестануть в межах положених 7ми днів. Тому і буде мірена, бо я такі фокуси не бажаю.
А_мій_самий_самий• 22 ноября в 18:34
Ответ дляНе заздріть тьоті
Для чого) поліп - видаляти. Це ясно і без світіл науки. Аксіома🤷‍♀️
А_мій_самий_самий• 22 ноября в 18:35
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Досвід у кожного буде свій
Тим більше ще не вечір. Може наразі у них ок, а в результаті ж треьа дивитися. В кінці історії.
Кастрюлька• 22 ноября в 18:35
Ответ дляАлгонавт
Мені не потрібно. В мене поліпа немає
У вас много свободного времени. Страдаете ерундой
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:35
Ответ дляКастрюлька
Ви мабуть через надмірну зайнятість сидите в моїй темі.
Кастрюлька• 22 ноября в 18:36
Ответ дляАлгонавт
Думала дать дельный совет. А вы фигней страдаете
автор Алгонавт • 22 ноября в 18:41
Ответ дляКастрюлька
Я вас не затримую , ’страдаете фигней ’ в іншій темі