Неробименінерви• 22 ноября в 20:02
Ви б відпустили підлітка на концерт у фан зону?
Концентр Калуш оркестра. Не орієнтуються який контингент і обстановка на концертах цієї групи. Ви б відпустили дитину 16 років без дорослих ?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Результати
сладкий_ноябрь• 22 ноября в 20:31
Ответ дляН@Диете
Нет, скопления людей сейчас не ок.
В фан-зоні така ж обмежена кількість людей, як і на посадочних місцях.
А сам концерт, це вже скорочення людей.
Тому краще дома в телевізорі глянути
А сам концерт, це вже скорочення людей.
Тому краще дома в телевізорі глянути
Аленький носочек• 22 ноября в 20:47
Так,якщо це територіально близько..вже рік ходить на концерти сам чи з друзями.
Единорог помог• 22 ноября в 21:05
Ответ дляНеробименінерви
Якраз Рамштайн то мій стиль
, але обходилося спокійно
Якраз на Рамштайні на диво а фан зоні було дуже пристойно. Як і на трибунах. Але в такому віці я б не пустила дитину.
freedom_2015• 22 ноября в 21:09
Ответ дляН@Диете
Если есть какая-то потенциальная опасность, то да. В Украине война,если вы забыли в Польше, то я напомню
концерт не в Україні
оксюморон• 23 ноября в 00:36
Автор, я з донькою 14 років ходила навесні на концерт у фан-зону, бо їй було стрьомно самій вперше, під час війни, та ще й через все місто їхати. Скажу вам так, я там була зайва. Вона майже одразу потулила під саму сцену, знайшла нових друзів і чудово провела час. А я зрозуміла, що вже старе для фан зони
мені б столик і коктейль чи просєкко.
Нічого такого нема в цих концертах. У нас є приміщення, де інколи проводять концерти реально неформальні гурти. Жодного разу за 17 років не було інцинденту. А відбувається на перший погляд бісовщина. Тим паче 16 років згадайте себе. Єдине що дала б гроші на таксо, якщо десь далеко
мені б столик і коктейль чи просєкко. Нічого такого нема в цих концертах. У нас є приміщення, де інколи проводять концерти реально неформальні гурти. Жодного разу за 17 років не було інцинденту. А відбувається на перший погляд бісовщина. Тим паче 16 років згадайте себе. Єдине що дала б гроші на таксо, якщо десь далеко