Барвіночка• 23 ноября в 06:00
Ну как дела, американки?
❗️Иммигрантов, претендующих на грин-карту, могут начать наказывать за использование соцпомощи – Politico
📍Министерство внутренней безопасности (DHS) предложило восстановить и расширить так называемое «правило общественной обузы» (public charge rule).
📍Оно позволяет сотрудникам USCIS отказывать в предоставлении статуса постоянного резидента (грин-карты) легально находящимся в США иммигрантам, которые пользуются Medicaid или другими программами продовольственной и жилищной помощи.
📍В DHS заявили, что «государственные льготы не должны стимулировать иммиграцию» и что иммигранты должны быть «самостоятельными».
📍Ожидается, что правило сэкономит правительству почти $9 млрд ежегодно за счет сокращения количества участников программ поддержки, но приведет к снижению доходов больниц и производителей медицинских товаров.
Снегопадка• 23 ноября в 14:59
Ответ дляПечальки.нет
Проявление токсичности- это сидя на заграничном диване, волать про границы 91, зная сколько гибнет людей !
А на українському дивані можна? А як бути живим людям, землі яких в окупації? Ваша поведінка схожа на радість через заздрість
Коплю на груди• 23 ноября в 15:00
Ответ дляСнегопадка
Пускай приезжают и отбивают свои земли. Почему кто-то должен это делать за них? Про ту зависть уже даже комментировать не смешно.
Снегопадка• 23 ноября в 15:03
Ответ дляКоплю на груди
За них, це за жінок, які з дітьми виїхали з небезпечної країни? Ви їх зараз з заморського дивану женете на фронт?
Киця-бриця• 23 ноября в 15:03
Ответ дляКоплю на груди
Ну так вас и высмеяли. А вас понесло и вынесло
Снова путаете, уже с кем-то. Не исключено, что с собой)
іронічна антитеза• 23 ноября в 15:06
Ответ дляСнегопадка
А как быть живым людям, в стране которых почти 4 года война? Мечтать чтобы она не заканчивалась, ибо выехавшим так подходит больше?
И почему вы на диване?. Переживаете так за оккупированные земли выехавших, так идите и отвоевывайте те земли для них
іронічна антитеза• 23 ноября в 15:09
Ответ дляСнегопадка
В Украине тоже дети и женщины. И они хотят жить в мире.
50000 украинок воюют, среди них многодетные матери, так что не надо прикрываться детьми. Было бы желание.
Снегопадка• 23 ноября в 15:06
Ответ дляіронічна антитеза
Ви себе чуєте? Вважаєте, що виїхавши люди мріють, щоб війна тривала?
іронічна антитеза• 23 ноября в 15:07
Ответ дляСнегопадка
Вы себя послушайте для начала. Що я вважаю, я написала. А как вы это трактуете, это ваши проблемы.
Снегопадка• 23 ноября в 15:09
Ответ дляіронічна антитеза
Тобто якщо жінка не воює - вана не хоче припинення війни? Жінка, яка в Україні лишилась - молодець, а інші 💩?
іронічна антитеза• 23 ноября в 15:10
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Снегопадка• 23 ноября в 15:11
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
іронічна антитеза• 23 ноября в 15:11
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Снегопадка• 23 ноября в 15:12
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Дякую, що пояснили
Коплю на груди• 23 ноября в 15:14
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
Снегопадка• 23 ноября в 15:16
Ответ дляКоплю на груди
Удалено администрацией...
Так поясніть. Я реально не розумію, чому людина радіє від того, що виїхавшим щось там ускладнили
Не против• 23 ноября в 15:22
Ответ дляИванка Бур
Как бы все правильно, не то что лохушка германия/ Швейцария/ Ирландия/ британия .
А Швейцария раздуплилась и быстро лавочку прикрыла. Староприбывшие все еще в шоколаде. А вот новоприбывшие не очень. У меня там знакомая. Укатила еще в 2022
Ворожу на каві• 23 ноября в 15:58
У США майже 200 000 українців під загрозою депортації, — RTRS
Все через затримку в обробці документів за гуманітарною програмою для українців, започаткованою Байденом. Майже 200 000 людей під загрозою втрати легального статусу станом на 31 березня, згідно з внутрішніми даними уряду США. Раніше кількість українців, яких зачепили ці затримки, не повідомлялася.
Ворожу на каві• 23 ноября в 16:00
Ответ дляПечальки.нет
Им некАдА тут отвечать, все на митингах
❗️«Трамп, ти щойно продав Україну!»: американці виходять на масові протести проти Трампа, вимагаючи його імпічменту
Люди вийшли на акцію, засуджуючи політику Трампа як всередині країни, так і за її межами.
100% американці вийшли, всі їхні думки тільки про Україну
хутряна володарка• 23 ноября в 16:06
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А чому б ні? І в Америку, і в Зеландію, і в Японію бігли. І що? Тим паче переліт безкоштовний був.
ну взагалі ваше формулювання ’повело збігти’ звучить якось гидкувато. Якщо аж до Америки добігли, то закріпляйтесь, не бігти ж тепер назад.
Я в Японії та Південній Кореї приймали тільки за корінням, так що не сильно сенсу було бігти
хутряна володарка• 23 ноября в 16:08
Ответ длясама себе прекрасная
Да, спонсор, доход, переезд за 10+ тыс км.
То, что они честно и ответственно воспользовались программой, не делает из них военных беженцев. Это именно люди, воспользовавшиеся ’окном возможностей’.
Я не о легальности пишу, с этим проблем нет, есть программа, есть условия, выполняй и едь.
Но это не беженцы от войны, не лукавьте, это люди, воспользовавшиеся войной для выезда.
100%, це їх амерікен дрім, а не ’від війни’, від війни достатньо до Польщі доїхати, Словаччини чи Румунії, війни там нема, інфа сотка
хутряна володарка• 23 ноября в 16:09
Ответ дляАгатаХристя
І саме цікаве , що їх особиста справа куди вони бігли , але порадницям вічно потрібно ніс свій всунути і оцінити
не треба це називати від війни, особливо якщо бігли з Франика чи Ужгорода. Просто люди знайшли лазівку, стало легше, ніж до 22 року. Наївно було думати, що їх там колихатимуть всю дорогу
Барвіночка
• 23 ноября в 16:21
Эта манипуляция «украинка радуется тому, что во время войны украинок с детьми выгонят» - слабо звучит в этой теме.
Тут же вроде ясно сказано - что расширено правило «обузы» которое существовало очень давно в США. То есть если вы пользовались пособиями, медициной и выплатами - вы не сможете получить ПМЖ. Проще говоря - у вас нет шанса стать «американкой» и остаться навсегда. А как беженцы - сидите, пока ж никто не трогает.
Но потом не на гринкарту, как гав-гав кричала, а «додому». Вот и вся суть темы.
Какое отношение это имеет к «войне, детям и женщинам»? 🤦🏻♀️ Дешевая манипуляция.
Барвіночка
• 23 ноября в 16:19
Ответ дляхутряна володарка
Саме так. Цей новшество наламує їм амерікан дрім.
хутряна володарка• 23 ноября в 16:31
Ответ дляБарвіночка
І це логічно, бо неможливо стати повноціннм членом сумпільства, якщо ти на ’підсосі’ соц.допомоги
Барвіночка
• 23 ноября в 16:34
Ответ дляФісташкова кава
Ще раз.
Ці люди тікали від війни, як і мільйони інших.
Я знаю мінімум десяток молодих жінок з дітьми з Херсонщини, Маріуполя та Миколаївщини, знаю родини з стариками з Запоріжжя, які тікали з окупації і скористались цією програмою, бо мали друзів та родину в США. Вони виїжджали з своїх прифронтових або окупованих міст з однією сумкою, чекали десь на Західній документи, їм за рахунок спонсора брали квитки на літак, і вони ТІКАЛИ ВІД ВІЙНИ до своїх рідних.
Так а нащо цим ТІКАЮЧИМ ВІД ВІЙНИ грінкарта?
Бесконечность-не предел• 23 ноября в 16:43
Яки ж гнилі люди, господи.
І вони ще думають, що варті власної держави.
Та циганва і та й краща, ті хоч одне за одного.
А в нас же ж просто народ-гній. Сьогодні ’хитрожопі’ ті, хто від війни тікав, 100 років тому хитрожопими були ’кулаки’, яких здавали свої ж, а тепер ліцемірно вони руки зламують, згадуючи жертв Голодомору. І завжди хтось їм винен - багатодітні, виїхавші, Сталін, росіяни, американці, природа, погода тощо.
Тьху просто!!!!
Барвіночка
• 23 ноября в 16:46
Ответ дляВбигудях
Удивительно, всем так «плевать» на выехавших, но при этом, как только у людей там случаются проблемы с легализацией, выплатами и пр., эту информацию тут же радостно тянут сюда
Так ви ж там всі легально сидите, про яку «легалізацію» мова?
Барвіночка
• 23 ноября в 16:53
Ответ дляПуГоФФка
як раз вона НЕ переходила на особистості, писали аноніми про її дітей, чоловіка, вік і зовнішність.
Ви жартуєте? Я особиста від них купу мерзенних коментарів бачила і про кордони 91 року, в про те щоб «до кінця» і «українською», і при цьому в них «всі доки готові, щоб не повертатись».
Барвіночка
• 23 ноября в 16:59
Ответ дляМиловидна леді
Родичі виїхали по програмі біженців (яку закрили вже). Вже знайшли роботи та відмовились від соц виплат. Все там добре, не хвилюйтесь автор
Так а грінкарта їм нащо?