Барвіночка• 23 ноября в 06:00

Ну как дела, американки?

❗️Иммигрантов, претендующих на грин-карту, могут начать наказывать за использование соцпомощи – Politico

📍Министерство внутренней безопасности (DHS) предложило восстановить и расширить так называемое «правило общественной обузы» (public charge rule).

📍Оно позволяет сотрудникам USCIS отказывать в предоставлении статуса постоянного резидента (грин-карты) легально находящимся в США иммигрантам, которые пользуются Medicaid или другими программами продовольственной и жилищной помощи.

📍В DHS заявили, что «государственные льготы не должны стимулировать иммиграцию» и что иммигранты должны быть «самостоятельными».

📍Ожидается, что правило сэкономит правительству почти $9 млрд ежегодно за счет сокращения количества участников программ поддержки, но приведет к снижению доходов больниц и производителей медицинских товаров.
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:08
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:10
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Щоб таке писати як ви тут? Ну вам видніше, наскільки.
Освічую темряву• 23 ноября в 13:10
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 23 ноября в 13:12
Ответ дляКоплю на груди
Удалено администрацией...
ПуГоФФка• 23 ноября в 13:14
Ответ дляДонька подруги
Кацапки, які тут чекають росію, таким і займають, це вони влаштовують травлю тих, хто виїхав, і тих, хто залишився, це вони називають українців мовнюками, вони пишуть теми, про Україну без майбутнього.
кацапи розважаються та й наші несуть ру пропаганду сюди.
на форумі часто зустрічаю слівця, які на раші використовують щодо українців.
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:14
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:21
Ответ дляОце так цабе
Удалено администрацией...
Прям концентровані мрії виїхавших.
Ми тут в холоді голоді і без грошей, на останньому подиху пишемо вам

Як ви там написали? Теребонькати? Ви цим і займаєтесь. Навіть уявляти страшно як вам там ’добре’, що ви себе втішаєте таким диким примітивом, і хто ж тут надохлих корів мастурбує? А ваші сестри по-розуму потім питають, а де ми що погане вам пишемо? 🤡
Киця-бриця• 23 ноября в 13:18
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:23
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 23 ноября в 13:29
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Ну мені на вас шкода більше пари речень. А у вас жовчі багато, тож присвячуєтесь особистості багато, так.
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:37
Ответ дляКиця-бриця
Ви зовсім втратили суть діалогу, аж так списалися? вщент? Перечитайте свою маячню, скільки ви речень і постів приділили особистостям, і скільки там жовчнокалової маси.
Все набагато гірше, аніж здавалося, якщо ви навіть не усвідомлюєте суть своїх дій.
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:41
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября в 13:43
Ответ дляПечальки.нет
Карма прилетела заграничным диванным патриоткам, что почти 4 года гнали чужих людей на войну, умирать.
Этого очень мало, вернее это только начало действия кармы !
Каким образом гнали? Уточните.
Джонсонюк• 23 ноября в 13:44
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
ПуГоФФка• 23 ноября в 13:45
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
Читала ту тему, з переходом на особистості і де адміни в цей час були.
Ми не знаємо звідки воно писало, могло з будь-якої країни
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:46
Ответ дляПуГоФФка
Удалено администрацией...
Миловидна леді• 23 ноября в 13:47
Родичі виїхали по програмі біженців (яку закрили вже). Вже знайшли роботи та відмовились від соц виплат. Все там добре, не хвилюйтесь автор
ПуГоФФка• 23 ноября в 13:47
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
до чого було переходити на особисте? вік, дитина, чоловік
ЯяяКакаджамбо• 23 ноября в 13:49
Ответ дляПечальки.нет
Не, не морду ставьте, а аргументируйте, как выехавшие женщины с детьми, пенсионеры и инвалиды гнали на войну мужчин.
Киця-бриця• 23 ноября в 13:52
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:56
Ответ дляПуГоФФка
Вона ж дозволяє собі переходити на особисте - обзивати чужих чоловіків, давати характеристику материнським рисам і здібностям інших жінок.
Знаєте, це як в прислів´ї -ти можеш плювати на кожного, а якщо всі плюнуть на тебе, то ти захлинешся.
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:55
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
S.s.s.• 23 ноября в 13:55
Ответ дляФісташкова кава
Ви дивна.
І лицемірна.
І не в темі.
Так, всі, хто виїзали по u4u, мали право на безкоштовне мед.страхування і грошову допомогу, дуже невеличку, від 50 до 500-600 доларів в залежності від штату. Але це не ті гроші, на які можна прожити в США, тому всі понаїхавші українці дружно і дуже швидко відправлялись на пошук роботи. А як тільки вони влаштовувались на роботу і починали отримувати зп вище мінімальної (2200, якщо не помиляюсь) - вони втрачали право на допомогу.
Тож ніхто з наших там Америку не об´їдав, на відміну від латиносів та муслімів, які роками сидять на допомозі.
Так текст выше указывает на обратное .
Джонсонюк• 23 ноября в 13:57
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Сусановна• 23 ноября в 13:57
Ответ дляБарвіночка
Это не только украинцев касается, но привет я конкретным личностям передала.
А нащо? Щоби що?
іронічна антитеза• 23 ноября в 13:59
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
Щодо перерахованих, я з вами згодна.

Ну а якщо задатися філософським питанням, навіщо взагалі писати якимсь анонімам з вигаданими ніками десь на форумі, то так - писати взагалі не треба . Але ж пишемо.
Джонсонюк• 23 ноября в 13:59
Ответ дляіронічна антитеза
Щодо перерахованих, я з вами згодна.

Ну там було не просто пишемо та й пишемо собі, там був реальний приступ безумства у людини
Киця-бриця• 23 ноября в 14:01
Ответ дляіронічна антитеза
Удалено администрацией...
Це ж вас тошнить полотнами, навіть очі заливає, що речення прочитати як є не можете)
іронічна антитеза• 23 ноября в 14:01
Ответ дляДжонсонюк
Удалено администрацией...
іронічна антитеза• 23 ноября в 14:02
Ответ дляКиця-бриця
Ви дуже точно описали себе. Не потрібно перекладати на мене свої діагнози)