Я_канеша_извиняюсь• 23 ноября 2025

Хто має якісь здібності, інтуіцію - що Україну чекає далі?

Оле Лукойе• 23 ноября 2025
вот при льошке парашенка жизнь будет сказка батя старый пердун а льоха самый смак ПАТОРИОТ ВОИН МАЛАДОЙ ГЕТЬМАН с лондона
Смурфик• 23 ноября 2025
Ніхто не знає, що чекає, але війна такого формату безслідно не проходить(
всегдаДаДа• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Так. Але не зараз
Протягом 2 місяців
Смурфик• 23 ноября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Нічого хорошого. Заздрю тим хто виїхав на початку війни всією сім´єю і вже повністю інтегрувався в новій країні
Теж жалкую, що одразу не виїхала, а тільки через рік, ще я та дитина чули вибухи, застали перші відключення 2022-2023(
kot_begemot_kot• 23 ноября 2025
Ответ дляОле Лукойе
ой пуйло ботоксом не омолодит старую простату
Не могу понять, как ваш высер относится к моему комментарию
Жена_КотораяСтена• 23 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Домами для узких?
Они благодарны, что для них сохранили
Для людей, которые вернулись бы в свои дома, или думаете они мечтают скитаться по украине и получать позорные копейки как впо?
АнтиТроль• 23 ноября 2025
Ответ дляАльдебаран
Раздербанят полностью. Если подпишет эти 28 . + Потом поглотят
буде як після того договору у Мюнхені
Невісточка ж• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так я этот человек. Вы верите, что их вернут? Я очень сомневаюсь, предпосылок нет
И там жизни нормальной уже не будет ближайшие десятки лет. Наш город полностью жил от предприятий, которые уже вряд ли будут работать. А без них и жизни не будет. Да и город тоже пострадал, вся территория заминирована, леса сгорели.
Это все очень и очень печально.
Чорнобаївка• 23 ноября 2025
Ответ дляПоумничка
Реально, Петя вообще не причем, он просто воровал. А кто в Украине верховный главнокомандующий, напомните, пожалуйста?😂
Почему вы стрелки на Пороха переводите если вас буквально на днях ограбили на 160млн дол и вы молчите? Не знал зеля что его друзья бабло терять, а Порох должен был знать? О как интересно)))
А ось і я• 23 ноября 2025
Ответ дляtarveldy
Там деякі пункти суперечать один одному , а деякі взагалі не в компетенції України, а ті що в компетенції не в компетенції президента, їх має ухвалювати верховна рада, а ще треба змінити конституцію
Не те, щоби зовсім суперечать. Це ж поверхнево, фвктмчно тезісно в дуже скороченому варіанті. Якщо підпишуть, а повірте підпишуть дуже скоро, то далі вже і рада ухвалить, і зміни відповідні внесуть
А ось і я• 23 ноября 2025
Ответ дляtarveldy
Склади зброї самі по собі взривалися , Дебальцево , Іловайськ
Про це не прийнято казати
А ось і я• 23 ноября 2025
Ответ дляКоварная Зая
А вас только культура и аутентичность интересует ? Мертвым она не нужна если что. Так что пусть лучше эта срака будет без войны и бомбежек, чем с ними. Сейчас срака уже и так по полной
А що взагалі потрібно мертвим? І чому ви не питаєте що потрібно живим та ненародженим?
Рожева юбка• 23 ноября 2025
А на який мирний план ви розраховували, якщо зараз окуповано 20% України?
Ви хочете наступний раз обговорювати план, коли буде окуповано 30-40%?
А ось і я• 23 ноября 2025
Ответ дляБЦАшка
Вважаєте навесні будуть вибори?
100 днів від підписання. А там подивимось навесні чи влітку. Згадуйте той факт, що країни Європи чітко позначили терміни підтримки. Коли вони почали казати про березень 2027 це вже був певний відлік часу.
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Протягом 2 місяців
На жаль, ні.
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Вони казали і про березень 2026, і про інші дати. Вони ж мають щось казати…
Простецкая• 23 ноября 2025
Ответ дляБіле пальто
а кто то верил что 2я армия мира будет топтаться на месте 4 года, история идет по кругу, или развитие или деградация. рф это голожопая гопота с необоснованными понтами
А, маня.
всегдаДаДа• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
На жаль, ні.
Посмотрите
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Посмотрите
Ок.
Мрію про космос• 23 ноября 2025
Ответ дляЦикавенная
а я сожалею, что вернулась
но вернулась, именно потому, что вся семья здесь осталась
а сейчас думаю, что наверное, проще было сильнее жилы рвать и их вытаскивать, а не самой возвращаться
Это 1000%
Ламборджини• 23 ноября 2025
Зеля підпише і чекають нас вибори і проросійська влада, російська мова, церква і ’брати’ 🤢 і нічого то вже не поробиш. А через пару років як трамп піде то і окупація. Якщо що я в Україні і не вірю в краще. Просто живемо і може хоч хлопці повернуться з окопів.
Барабан для дорослих• 23 ноября 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Закинчиться як ковид
Так он не закончился
Мрію про космос• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Ничего он не подпишет, Вы еще не поняли?
Ламборджини• 23 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Мені здається продавити трамп. А От чи закінчиться війна ..
Непонятно• 23 ноября 2025
Ответ дляАльдебаран
Подписывать надо на своих условиях. Но трампон другого мнения.
Ну так победитель диктует свои условия, а не проигравшая сторона
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Окупація чекає, так. Якщо здамо все, що в тих пунктах. А от стосовно виборів - цікаво, хто вибере проросійську владу? На кого це розраховано?
А ось і я• 23 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Не прийде він до влади
А варіантів небагато. При правильній підготовці, а у Порошенка вона правильна, дуже грамотна і йде вже тривалий час, повірте шанси доволі великі. В нього на відміну від Зеленського афігенно грамотне оточення та підтримка, плюс він який не який, але все ж таки політик і набагато більше в цьому гімні вариться на відміну від Зеленського. Тобто має певний досвід, Порошенко на руку спрацюють 4 роки війни, які відбулися за часів його головного конкурента на попередніх виборах. І ще такий момент: військові не підтримують підписання «миру» та підтримують Порошенка, а це теж дуже великий плюс на користь Порошенка. Як не крути, але саме при Попошенко почалось хоч якесь фінансування та зростання армії. Звісно що умовно з нуля до десяти зростати легше ніж з 10 до 100, хоча і те і інше в 10 разів. Розумієте? Не знаю як це правильно описати словами, але стиль мислення По та військових співпадає більше ніж з мисленням Зе. Вони різних епох, різних вікових категорій. Військові самі по собі люди певного складу ума та характеру, тим кому на початок війни було 40+ адаптуватись під реалії було майже неможливо. В армії на жаль прогресу з радянських часів не було, там все застигло в часі. І я не про техніку, озброєння тощо. Я про структуру та мислення. Тому військові за По.
А взагалі то побачимо, не так довго осталось чекати.
Ламборджини• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Ви вірите в чесні вибори? Кого скажуть того і намалюють. І купити можна багатьох ’патріотів’
СКИБИДЫШь• 23 ноября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А вы хотели с боем как Бахмут? Так как вариантом было только два или с боем и разрушить в пыль или без боя, но с целыми домами и людьми
она хотела что бы границы лучше защищали и не обещали шашлыки, открыв входы для убийц и оккупантов, как это сделала власть со словами - про*****ли, извините
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
В куплені вибори вірю, але не в цей час і не в таких маштабах, щоб проросійський офіційно до влади прийшов