Я_канеша_извиняюсь• 23 ноября 2025

Хто має якісь здібності, інтуіцію - що Україну чекає далі?

Ламборджини• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
В куплені вибори вірю, але не в цей час і не в таких маштабах, щоб проросійський офіційно до влади прийшов
Так не медведчук і компані, а сіра лошадка, Кучму згадайте
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Ви проголосуєте за таку «лощадку»? Я ні. У нас люди навчилися вже трошки розбиратися в цьому. Не вірю, що оберуть проросійського. І це буде приводом раші сунути далі
Ламборджини• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Після зелі я вже вірю в будь-кого. І про куплених патріотів не забувайте. Поживемо побачимо як кажуть.
Пригощаю кашею• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Зеля був супер проукраїнським патріотом? Ні, не був. Але він рашу не влаштовує. Нацика з нього зробили , а він ні мови не знав, в раші виступав. Ну який з нього патріот був тоді? Але нічого, сказали нацик, значить нацик. . І ніхто , крім а-ля Мертвечука не влаштує. Але такого ніхто не вибере
tarveldy• 23 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Про це не прийнято казати
Та нє, це зручно забути , як і співпрацю з угрупуваннями дири
Біле пальто• 23 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
А варіантів небагато. При правильній підготовці, а у Порошенка вона правильна, дуже грамотна і йде вже тривалий час, повірте шанси доволі великі. В нього на відміну від Зеленського афігенно грамотне оточення та підтримка, плюс він який не який, але все ж таки політик і набагато більше в цьому гімні вариться на відміну від Зеленського. Тобто має певний досвід, Порошенко на руку спрацюють 4 роки війни, які відбулися за часів його головного конкурента на попередніх виборах. І ще такий момент: військові не підтримують підписання «миру» та підтримують Порошенка, а це теж дуже великий плюс на користь Порошенка. Як не крути, але саме при Попошенко почалось хоч якесь фінансування та зростання армії. Звісно що умовно з нуля до десяти зростати легше ніж з 10 до 100, хоча і те і інше в 10 разів. Розумієте? Не знаю як це правильно описати словами, але стиль мислення По та військових співпадає більше ніж з мисленням Зе. Вони різних епох, різних вікових категорій. Військові самі по собі люди певного складу ума та характеру, тим кому на початок війни було 40+ адаптуватись під реалії було майже неможливо. В армії на жаль прогресу з радянських часів не було, там все застигло в часі. І я не про техніку, озброєння тощо. Я про структуру та мислення. Тому військові за По.
А взагалі то побачимо, не так довго осталось чекати.
на рошеннке 5 уголовных дел а про армию откуда познания? там уже давно не совок
Чорнобаївка• 23 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Про це не прийнято казати
У одного склади взривалися, а у іншого будинки. Упс...
Чорнобаївка• 23 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Не заздрю їм,навіть співчуваю
А я вам співчуваю.
Чорнобаївка• 23 ноября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Через месяц
Через 2-3 тижні
Чорнобаївка• 23 ноября 2025
Ответ дляА ось і я
Ща почекайте, повилазять ’молоді обличчя’, а мудрому ’наріту’ знов поржати захочеться. Ще не всі очі ’росею’ засцяли
Чорнобаївка• 23 ноября 2025
Ответ дляtarveldy
А співпрацю з фсб кацапії очільник ОПи забути легко? Понавибирали чмонь і ще щось пише
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Все залежить від того в якій ви області
Нет
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляАльдебаран
Раздербанят полностью. Если подпишет эти 28 . + Потом поглотят
От этого соглашения не зависит ничего.
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляArgesha
Я б сказала.
Але мало кому це сподобається.
Я тоже, но не понимаю зачем. Типа у людей в мозге что-то повернется? Нет. Всему свое время
Альдебаран• 23 ноября 2025
Ответ дляНепонятно
Ну так победитель диктует свои условия, а не проигравшая сторона
Рашку делают победителем, трампоны и подобные ему
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляДідова баба
В этом вопросе я согласна с Люсей Аристовичем, рф не успокоится, пока Украина будет позиционировать себя как анти-россия. Им нужна или полностью дружественная Украина или никакая.
Этого не будет. Люди сделали свой выбор давно. Сегодняшнее-последствия.
Где тут 0?• 23 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Нет
В Львівській чи іншій західній буде так як в Одесі чи Харкові?
Так?
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Так?
Просто другое. На Западе свое «кино».
Где тут 0?• 23 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Просто другое. На Западе свое «кино».
Так я про це і пишу. Залежить від області яке ’ кіно’ буде
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Каждый там, где ему место. По-другому не бывает
Где тут 0?• 23 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Ніхто і не сперечається.
Але місце проживання, зараз залежить як буде в майбутньому ( недалекому)
Щедрик• 23 ноября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ніхто і не сперечається.
Так не только в Украине, поверьте.
Где тут 0?• 23 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Так не только в Украине, поверьте.
Родичів маю по всьому світі , знаю
Дідова баба• 23 ноября 2025
Ответ дляЩедрик
Этих людей, решивших за всю страну, процентов 15. Еще столько же резко против. Остальным пофиг, лишь бы их не трогали.
задумчивая мордочка• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Так це сценарій такий, за мотивами Оруелла
Як він може не влаштовувати расію, якщо зробив все можливе, щоб путін окупува бажані території за години
Знищив ростки озброєння, згвалтував конституцію, принизив Україну на міжнародному рівні, знищив бажання захищати і як криса пожирає все всередині країни
Навіть янукович таке собі не дозволяв
Оле Лукойе• 23 ноября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Навіть янукович таке собі не дозволяв
петькой занимается фбр сша.сядет он
Оле Лукойе• 23 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
порох и мертветчук дружбаны с пуйлом
Оле Лукойе• 23 ноября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
пуйла устроил бы шоколад.30 лет петька с пуйлом цмокались
Ламборджини• 23 ноября 2025
Ответ дляОле Лукойе
порох и мертветчук дружбаны с пуйлом
Маня мимо проходь
Булькаю• 23 ноября 2025
Будет мир. Обеим сторонам он нужен.
У путина появляется возможность выйти с неё, спасти свое ’ лицо’ при всем желании он мог бы взять Киев в первые месяцы. Но не осилил, переоценил свои силы. Три года грызть фронт, только зубы стачивать