Мовчу, але хочу• 23 ноября 2025

Привітайте мене! Я така щаслива! Зараз вперше їстиму авокадо!

Довго збирала, відкладала із зарплати. Купила одне. Зараз буду розрізати і їсти.
Щастя в дрібницях.
БезникаяЯ• 23 ноября 2025
Ответ дляАліса-90ae
А в мене фізична близкість з молодшим партнером(не вперше)
Ви похвалились чи пожалілись?
Купи слона• 23 ноября 2025
Мені вперше не сподобалося, але було цікаво ще раз спробувати і я купила через місяць ще одне. Смак ні на що не схожий і по своєму дуже цікавий. Шкода, що не по карману частіше купувати.
Вподобайден• 23 ноября 2025
Ответ дляСтрекозей
до речі, манго, що продається тут, та стигле манго - це як кажуть в Одесі, дві великі різниці, мені у 1995-му коханий привіз з відрядження з Еміратів ящик манго, коротше я з´їла аж чверть, пригощали всіх сусідів))) але сушене дуже люблю те що язиками такими в пакетах продається
я их ем в США и они прекрасны, ничего вкуснее не пробовала
тогдалия• 23 ноября 2025
Авокадо 🤮🤮🤮, нема з чим вітати
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 ноября 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Ну как вы там автор? К какому лагерю примкнете- ненавистников или адептов авокадо?
И есть лагерь тех, кто считает авокадо фруктом, и тех, кто овощем
Соня-сонятко• 23 ноября 2025
До моменту розчарування 3,2,1....