Вкаблучках• 23 ноября 2025

Постриглась, хоть бери парик купляй((

Дівчатка, депресняк. Відрощувала волосся, мені так добре було з довгими. Але через блонд волосся стало суховате, і почало заплутуваться ззаду, хоча на вигляд все було добре. Пішла до перукаря, сказали тільки зістригати. Зістригли по плечі і зафарбували в русий, не темний. Це просто катастрофа. Всі мої лишні кіло, тепер дуже кидаються в очі, синяки під очима, я стала стара, страшна (( мені 40. Хто був в такій ситуації? Як з неї виходили ? Розумію, що в блонд це не зараз, волосся дуже сухе. Стрижка- просто рівно по плечі, таке щось, мені не йде. Я в розпачі. Взяла і зробила з себе чучало
Печенюшка• 23 ноября 2025
Автор, на счет веса - это лишь ваше субъективное восприятие. Для всех остальных вы как были в меру упитанной, так и остались. Толще никто из-за прически вас не станет считать. Если что, вес у вас для вашего роста и возраста вполне нормальный.
Эта_Шикарна)• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
Не виключаю такий варіант . З хвостом
А хвост синяки под глазами не подчеркивает?
автор Вкаблучках • 23 ноября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Сколько вам лет, чтоб верить в эту бредятину и доказывать нам здесь?
165 и 64 кг,это ни о чем, в любом цвете и при любой стрижке
З длинными я казалась стройнее ((. А теперь и плечи как в мужика
Крапипопка• 23 ноября 2025
Делайте хорошую укладку, и купите что то для блеска волос дополнительно. Красиво когда волосы ухожены, неважно длина и цвет
Печенюшка• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
Вы только себе казались
Рожки-да-ножки• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
На рахунок- поржем, навіть не маю сумніві. От реально, з блондом, я не бачила, що в мене темні кола під очима
Тіні не було.
автор Вкаблучках • 23 ноября 2025
Ответ дляКрапипопка
Вот думаю, может кто подскажет как украсть его нормально
Лукава Кішка• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
Не схолите с ума. Состригли паленые патлы и радуйтесь. Это лучше чем бы они телепались
Печенюшка• 23 ноября 2025
От темных кругов купите консилер. Я всю жизнь без консилера панда пандой
Крапипопка• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
Круглая счётка браш и фен, експерементируйте с укладкой, не ленитесь.
Зайченя• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
Ось з цією зачіскою мені наче кілограм 15 додали
Кроме вас этого никто не видит и вы через пару дней привыкнете.
автор Вкаблучках • 23 ноября 2025
Ответ дляЗайченя
Надеюсь. Я как мышь(
Неправдиша• 23 ноября 2025
Оживіть русявий колоруючим бальзамом, просто зробіть мідний або золотавий відтінок. Чистий русявий дійсно дає сіру тінь на обличчя.
мегамоСГ• 23 ноября 2025
Если у вас был блонд а покрасили в русый, он постепенно будет смываться, вы посветлеете
Пушка заряджена• 23 ноября 2025
мелірування зробіть
дамаБезСобачки• 23 ноября 2025
может надо было ухаживать за блондом и краситься в нормлальном месте
И.О. человека• 23 ноября 2025
Покажіть фото, бо так нецікаво
автор Вкаблучках • 23 ноября 2025
Ответ длямегамоСГ
Да, мне тож так сказала парикмахер
лаМпочка• 23 ноября 2025
Ответ дляВкаблучках
Це дорого , не потягну. Подружка сказала- купи перуку на аліекспрес
Купіть крабик в Аврорі і робіть зачіску.
Міні-бікіні• 23 ноября 2025
Затонуйте за допомогою маски або тонуючої проф фарби в гарний відтінок, а через місяць перефарбуйте