Новопоштинская• 23 ноября в 21:49
Вам нравится актёр Олег Басилашвили?
Ищу Аленя• 23 ноября в 21:52
Да. В образе Самохвалова 🔥
Но письма отдавать Шурочке было не надо.
Кицюююня• 23 ноября в 21:51
Ответ дляИщу Аленя
Да. В образе Самохвалова 🔥
И Воланд.
Асталависта бэйби• 23 ноября в 21:56
нравится. судя по рассказам его коллег и знакомых - и человек он хороший
Прокачую сідниці• 23 ноября в 21:56
Была на его спектаклях в БДТ, безусловно талант и красивый был мужчина.
Комиссия50%• 23 ноября в 22:01
Ответ дляLike-995b
Это наша история , эти фильмы душевные и напоминают о детстве, юности, наших родителях , затрагивают глубокие темы.
А я хоч і не жила в той час, але то була молодість моїх батьків. Люблю музику 80тих і фільми також. Навіть більше сучасних. Часто дивлюся фільми тих часів, вони чудові!
Солоденька цукОрка• 23 ноября в 22:04
Він вже такий старий і переважно в радянських фільмах. Чого це ви за нього згадали?
Кицюююня• 23 ноября в 22:05
Ответ дляКомиссия50%
А какие классные музыкальные художественные фильмы были тогда сняты. Сегодня пока ехали на машине в дальнюю поездку, сидела и пела напару с ютубрм песни из Мери Поппинс и Не покидай)
Солоденька цукОрка• 23 ноября в 22:06
Ответ дляКротоТо
Очередная тема совкодрочеров
Теж про це подумала. Скільки ж тут нещасних, які живуть минулим. Я розумію, коли минуле згадують бабуські 70+, але як можна жити старим, коли тобі 40?
Ответ дляСолоденька цукОрка
А для меня люди, которые пишут как вы , это люди неглубокие , без базы , легко идущие по ветру
Солоденька цукОрка• 23 ноября в 22:07
Ответ дляLike-995b
Я раніше мала декілька улюблених радянських фільмів, але ніколи з батьками вони в мене не асоціювалися. Та й коли я згадую дитинство або юнацькі роки, то фільми далеко не на першому місці, вони десь у кінці списку