Угги в горошек• 23 ноября 2025

Психолог підлітку

Вже не раз отримувала тут гарні поради, а зараз потребую дуже важливої рекомендації.
Донька відчуває спустошеність, відсутня радість, мотивації немає. Страшно бачити дитину такою.
Тим більше вже маємо досвід, з початком ковіду були страхи, приймала антидепресанти. Високоемоційно розвинута психіка.
Тож в нашому випадку це може не просто
пубертат.
Дуже треба профі психолог
Ms. Iphone• 24 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Тут поради інколи лякають просто , а людина одразу повірила що там диплом богомольця і викладач . Не можна так
Мені здебільшого щастило на поради, але я перевіряю також інформацію

автор Угги в горошек • 24 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Автор прислухайтесь до порад ’іронічної антитези’.
По тому, що Ви написали, дитині психотерапевт потрібний. Психотерапевти бувають з медичною і немедичною освітою. Гарний психотерапевт прчне з консультації психіатра.

У мене колега роками водила доньку до психологів, психотерапевтів. А у дівчинки шизофренія (під питанням, через вік)
Чи маєте контакти?
Ms. Iphone• 24 ноября 2025
Ответ дляУгги в горошек
Чи маєте контакти?
Я б радила Вам фахівців Коло сім´ї.
Ms. Iphone• 24 ноября 2025
Хтось вже згадував зверху їх
іронічна антитеза• 24 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Хтось вже згадував зверху їх
Я , бо проходила це з дитиною , тому і кажу що важливо починати з психіатра а не хз кого . Нормальний психотерапевт вислухає і все одно відправить одразу до лікаря , щоб той з свого боку діагностував обо спростував і тільки потім почне терапію . 1500-2000 грн можна зекономити почавши правильний шлях .
автор Угги в горошек • 24 ноября 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую
Щось я психолога і психотерапевта не розділила в цьому запиті