Трейдер кріпти• 24 ноября в 02:32
Кто не спит?
Кто не спит? Чем занимаетесь?
Замулена ріка• 24 ноября в 02:53
Ответ дляДую на вітер
Сразу новогоднее настроение ❄️🤩
Ностальгією повіяло
за отим мирним життям .коли з нетерпінням чекаєш снігу,свята ,ялинки,якогось дива
А зараз усе на автоматі .
Прожив день і слава Богу .
А зараз усе на автоматі .
Прожив день і слава Богу .
Кавуся• 24 ноября в 02:53
Ответ дляБорисфенка
Оце ще з балкона клацнула. Завтра з сином снігову бабу зліпимо.
Это где такое
Мій не такий• 24 ноября в 02:55
Ответ дляБорисфенка
Хороший снежок, снежный. Пусть баба будет гарною )
Шукаю трусики• 24 ноября в 02:55
Панічка вхопила, навіть плакати не можу, і спати також не можу. Дуже боюся що бізнес мій помре і я не витягну той рівень життя, який має моя родина завдяки ньому. Все, що будувалося майже 2 десятиріччя, просто згасає на очах
Борисфенка• 24 ноября в 02:56
Ответ дляДую на вітер
Сразу новогоднее настроение ❄️🤩
Та вони вже й різдвяні ярмарки наставили. Але 25 грудня все розберуть і ялинки викинуть.
Дую на вітер• 24 ноября в 02:56
Ответ дляЗамулена ріка
Ностальгією повіяло
А зараз усе на автоматі .
Прожив день і слава Богу .
А зараз усе на автоматі .
Прожив день і слава Богу .
Да, точно. Именно так 🙄
Кавуся• 24 ноября в 02:57
Ответ дляБорисфенка
Німеччина, біля Гамбурга.
Фух...я думала у нас такое...бо что в киеве, то через часов 12 у нас
Дую на вітер• 24 ноября в 02:57
Ответ дляШукаю трусики
А что с бизнесом, упали продажи или другие проблемы?
Шукаю трусики• 24 ноября в 02:58
Ответ дляДую на вітер
Так, продажі впали раптово, незрозуміло та дуже стрімко і болісно. Як поробили(
Борисфенка• 24 ноября в 02:59
Ответ дляКавуся
В Києві дощ. Але все одно грудень скоро, і у вас випаде сніг.
Кавуся• 24 ноября в 03:00
Ответ дляБорисфенка
Не надо)) последние годы не снежные, пусть и эта болотная будет
Борисфенка• 24 ноября в 02:59
Ответ дляШукаю трусики
А що продаєте? Давайте ми щось купимо
Дую на вітер• 24 ноября в 03:00
Ответ дляШукаю трусики
Бывает спад. Пройдёт. Не переживайте!
Кавуся• 24 ноября в 03:00
Ответ дляШукаю трусики
Ща эпоха паверов, инверторов, батарей)
Замулена ріка• 24 ноября в 03:03
Ответ дляШукаю трусики
Нехай усе буде добре.
Шукаю трусики• 24 ноября в 03:05
Ответ дляБорисфенка
А що продаєте? Давайте ми щось купимо
Нажаль, такі продажі не врятують, ми гуртовою торгівлею займаємось, виробництвом. І все летить під три чорти. Мене аж нудить при думці, що якщо не вирівняються продажі, то спонсорувати свою справу з власних заощаджень не буде жодного сенсу і потрібно буде все згортати. А за що я і моя родина будемо їсти? Утримувати житло, автівки, лікуватися... Мене й на роботу нормальну, хоча б за тисяч 100 зарплатні ніхто не візьме, кому потрібен колишній власник бізнесу в штаті?
Шукаю трусики• 24 ноября в 03:07
Ответ дляДую на вітер
Бывает спад. Пройдёт. Не переживайте!
В нас ніколи не було. Навіть в ковід. Навіть в війну вже через місяць після початку повномасшабного вийшли на роботу та відразу повернулися всі клієнти, пішли замовлення та живі гроші
Борисфенка• 24 ноября в 03:08
Ответ дляШукаю трусики
Може не сезон? Раніше ж продавалося, проаналізуйте, що пішло не так. Асортимент трошки розширте, зубатих СММщиків покличте.
Шукаю трусики• 24 ноября в 03:10
Ответ дляКавуся
Ща эпоха паверов, инверторов, батарей)
На них багато не заробиш, якщо не виробляти їх самостійно. Вкладення чималі, строки очікування товару також
Шукаю трусики• 24 ноября в 03:14
Ответ дляБорисфенка
Щоб розширити асортимент - треба гроші вкласти в товар, сировину. Їх немає. Ми в вересні робили велику закупку, яку повинні були вже відпрацювати. А весь листопад немає руху товарів. Тож гроші вкладені та назад не повертаються. А планові розтрати є. Оренда, зарплати... Все це я гашу зараз з власної кишені, бо просто немає надходжень на рахунки
Борисфенка• 24 ноября в 03:25
Ответ дляШукаю трусики
Може в грудні щось поміняється! Сил вам!
Шукаю трусики• 24 ноября в 03:26
Ответ дляБорисфенка
Дякую, також на це сподіваюсь
КаваЗМолоком• 24 ноября в 04:45
Ответ дляXвостокрутелка
Прокинулась в туалет і зайшла ненароком на Порадницю)))
и я только что, только с начала на Советчицу,