Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Брюнетка в Мармеладе• 21 мая в 13:38
Ответ дляsymbol
До 1 місяця
Раскрутились на рефералках и решили прикрывать лавочку
СирОжино пирОжино• 07 июня в 16:53
А в очікуванні реферальні бонуси, як і раніше в винагородах мають бути? Код вказувала, а не надійшли. Чи нова система з 01.06
СирОжино пирОжино• 07 июня в 17:11
Ответ дляsymbol
Нова і поки не дуже зрозуміла система
Зрозуміла, дякую! Щось такого накрутили
Бла бла бла• 14 июня в 13:15
Ответ дляsymbol
Замовляйте через США, там кілька кодів на 22%
Як можна замовити через сша з безкоштовною доставкою в Україну ?
Ответ дляliuba
Підкажіть, будь ласка, які коли діють зараз
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3853629
🔹JUNEUAPP - знижка 20% на добавки при замовленні у застосунку
🕘акція до 09-00 24 червня❗️
Бойцовская• 24 июня в 12:52
Ответ дляsymbol
🕘акція до 09-00 24 червня❗️
Вітаю! Підкажіть, коли очікувати наступні коди на знижку?
Чудовий каламбур• 30 июня в 13:47
Ответ дляsymbol
В мене відкриває за посиланням, а для пошуку треба набирати без зайвих знаків та цифр
Доброго дня,є якісь промокоди зараз?
Чи може до дня сша будуть?
Дякую
Чи може до дня сша будуть?
Дякую
Бла бла бла• 06 июля в 08:56
Ответ дляsymbol
Є, але їх видно, тільки коли вони стають доступними для використання
Дуже дякую!!