Kidstaff• 22 марта 2023

IHERB, cоветы, рекомендации, отзывы и просто общение

Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!

Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.

Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Panda-Pandochka• 22 марта 2023
Посоветуйте Коензим Q,10
symbol• 22 марта 2023
Ааа, напугали) продублирую

💙КАТЕГОРІЇ ТИЖНЯ з 22 до 29 березня:
🔹ЗНИЖКА до 40% на мультивітаміни
https://ua.iherb.com/c/multivitamins?sr=14
🔹ЗНИЖКА до 40% на засоби від алергії https://ua.iherb.com/c/seasonal-allergies?sr=14
🔹ЗНИЖКА 50% на РОЗТОРПШУ https://ua.iherb.com/c/milk-thistle-silymarin?spec...
🚨ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ❗️
🧴ЗНИЖКА від 20% на найкращі косметичні засоби SheaMoisture, SoCozy, South of France, Sukin, Tree to Tub та багато інших https://ua.iherb.com/cl/feel-good-beauty?sr=14

Сьогодні зміна акцій о 19-00
Tori1602• 22 марта 2023
Цікавить найкращій венотонік. Підкажіть, що купити.
LudaSHS• 22 марта 2023
Ответ дляPanda-Pandochka
Посоветуйте Коензим Q,10
Я калифорнию голд брала
После вирусной.
symbol• 22 марта 2023
А пошук буде, хоча б у єдиних темах? питання повторюються постійно
Malinka111_• 22 марта 2023
Я конечно всегда открыто,
А многие спрашивали советов и хотели анонимов
Selena*• 22 марта 2023
Дякую за нову тему!
Carin• 22 марта 2023
Ответ дляsymbol
Кстати, да, сейчас-то поиск работает только по заголовкам...
Carin• 22 марта 2023
Ответ дляsymbol
В принципе, можно гуглом выкрутиться с указанием адреса, но это не очень удобно.
symbol• 25 марта 2023
Анонімність активована) дякуємо адміну
Ласковая_львица• 26 марта 2023
Цікавить кальцій для дітей підлітків і для дорослих нам з чоловіком по 40 років. Можливо хто підскаже який краще купити щоб засвоювався.
symbol• 26 марта 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Цитрат з вітаміном Д https://ua.iherb.com/pr/21st-century-calcium-citra...
ГЛЮкоза• 27 марта 2023
А кто такое пил ?
Морская свинка• 28 марта 2023
порадьте омегу сердньої цінової категорії доя дорослих
symbol• 28 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А кто такое пил ?
Яблочный уксус, я пью натуральный, кому-то удобнее в капсулах
symbol• 28 марта 2023
Ответ дляМорская свинка
https://ua.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-...
Морская свинка• 28 марта 2023
Ответ дляsymbol
дякую!
Люблю ВалЄру• 28 марта 2023
Ответ дляsymbol
А кодов нет сейчас?
symbol• 28 марта 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А кодов нет сейчас?
⭐️ЗНИЖКА 10% на замовлення від $60 за промокодом GOLD60 до кінця року, не замінює тижневі акції до 20%
⭐️Промокод GOLD120 на замовлення від 120$ дає знижку 30% на товари власних брендів https://ua.iherb.com/c/iherb-brands та 10% на всі інші товари до 31 грудня 2022
💚Промокод на знижку 20% на перше замовлення NEW20 до 31 березня 2023
📱ЗНИЖКА 15% на всі товари за рефкодом на перше замовлення через застосунок до 31 березня 🚨Акція діє як для нових покупців, так і для вже зареєстрованих користувачів iHerb
ДелайКак_Я• 28 марта 2023
Посоветуйте пожалуйста хорошую форму калия.... Оксид, цитрат, глюконат, что выбрать?
Татьяна Шопина• 28 марта 2023
Ответ дляМорская свинка
для мене топ
Я только за!• 29 марта 2023
Дівчатка, а куди подівся розділ з пробниками і товарами зі скидками? Раніше завжди щось звідти замовляла, якщо треба було добрати до безкоштовної доставки. А зараз не можу цей розділ знайти. Підкажіть, будь ласка, де його шукати)
symbol• 29 марта 2023
Ответ дляЯ только за!
на місці, панель зверху на зеленому фоні
Alexa7i• 30 марта 2023
Дівчат
Зробила замовлення, а чомусь не бере оплату, зависло. Хтось стикався з цим?
Перезамовляла, все одно в обробці чекає .
symbol• 30 марта 2023
Ответ дляAlexa7i
Дівчат
$ обирали на сайті?
Alexa7i• 30 марта 2023
Ответ дляsymbol
$ обирали на сайті?
Так, вже сто разів раніше замовляла, а тут трабл
Анонім Секретар• 30 марта 2023
Посоветуйте, пожалуйста, что-то для свежих шрамов, после операции
доктор дал инструкцию, там значится Dermatix gel
хочу подобрать на iHerb
MissYulja• 30 марта 2023
Ответ дляAlexa7i
а кредитний ліміт не провіряли?
Alexa7i• 31 марта 2023
Ответ дляMissYulja
а кредитний ліміт не провіряли?
Навіть запрос на карту не дає, ніяких відхилень, просто в обробці замовлення, а в повідомленнях очікує оплату.
В чат написала, поки не відповідають.
Инна135• 31 марта 2023
Ответ дляAlexa7i
В чат написала, поки не відповідають.
А точно та картка була обрана?