Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 ноября 2025

Хочу зізнатися і хочу підтримку

Я людина яка тримає всі речі для прання в одній корзині, перу труси і шкарпетки разом свої, чоловіка і дітей можу ще щось докинути. Можу поїхати в магазин в піжамі. Можу какати коли чоловік вдома. Можу ходити в театр/бар/ концерт/ полетіти в Рим чи Нью Йорк сама. Тут ще є як я, люди які просто живуть і не займаються фігньою бо це життя дуже коротке, бо пох…й з чим ти переш труси якщо ти ніколи не бачив океан, Париж чи не був в Бакоті
Шукаю трусики• 24 ноября 2025
Ответ дляПишущаяся
она, имела ввиду, там раньше организованно лицензированные экскурсии проводили, со всего мира приезжали, на пункте пропуска было прям штук 10 автобусов, большая часть - иностранцы, а сейчас там военные, и теперь это не то, чтобы просто и безопасно, и скорее всего - запрещено.
Я знаю про це все.
Дело было давно• 24 ноября 2025
А в НЙ или в Париж в пижаме сможете полететь одна?
Та прям багіня• 24 ноября 2025
Та хоч пальцем дупу витирайте,мені пофік!
Лукава Кішка• 24 ноября 2025
Держите нас в курсе.
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 24 ноября 2025
Ответ дляДело было давно
А яка проблема?
І по Парижу і по НЙ ходила в піжамі
r25-1• 24 ноября 2025
Ответ дляТочная копия плова
Как вы связали трусы с Парижем, удивительно, просто.
сняла трусы и ты в Париже. план
Сунуся в чужі справи• 24 ноября 2025
Нет, автор
Вы такая одна
Сунуся в чужі справи• 24 ноября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Л логіка!!! Я ще хотіла про Чорнобиль написати, це круче, бо навряд хто там вже побуває
Там работники станции живут, когда на вахте
Злива інформації• 25 ноября 2025
Хм... От піжами у мене нема. А так все ок:)