Леді Душка• 24 ноября в 14:13

Розлучення. Присутність в суді.

Підскажіть, будь ласка, чи обов´язкова явка в суд при розлученні. Чи є якась відповідальність за неявку. Чоловік подав на розлучення. В п´ятницю суд. А мені так не хочеться йти на те засідання. Потрібно відпрошуватися з роботи, щось пояснювати.
Этожзвяздаяегообожаю• 24 ноября в 14:15
Если развод через суд, то есть дети/имущественный спор или Вы не согласны.
Тут нужно смотреть что для Вас важно, а развести могут и без Вашего присутствия
НеКонец-Света• 24 ноября в 14:18
Нет, я не ходила.
Мне позвонили в день заседания уточнить, буду ли я присутствовать.
Сладкий лимончик• 24 ноября в 14:19
Краще у юриста спитати. На скільки я знаю, якщо він прийде хоча б один можуть розвести і без вас, а якщо обидва не прийдуть не знаю, самій цікаво. Ще є можливість довіреність у нотаріуса, що ви не проти і цому віддати, або адвоката найняти, який готовий прийти в суд в найближчий термін замість вас. Якось так.
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября в 14:20
Треба було вчасно повідомити суд, що ви проти позову не заперечуєте, вимоги його підтримуєте.
Цьомаю і обіймаю.
автор Леді Душка • 24 ноября в 14:21
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Є діти, 18 і 14 років. Старший син вчиться, менший зі мною. Майно поділили. Впринципі, я розлучатися не хочу. Але чоловік захотів, подав заяву.
автор Леді Душка • 24 ноября в 14:22
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Цьомаю і обіймаю.
Вчасно, це коли?
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября в 14:22
Ответ дляЛеді Душка
приплили.
Этожзвяздаяегообожаю• 24 ноября в 14:22
Ответ дляЛеді Душка
Может тогда придти, согласиться и усложнять это всё?
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября в 14:22
Ответ дляЛеді Душка
Вчасно, це коли?
Вже не важливо
автор Леді Душка • 24 ноября в 14:22
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
приплили.
?
СМСница• 24 ноября в 14:23
Ответ дляЛеді Душка
?
Просто пару раз перенесут заседание, но разведут рано, или поздно.
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября в 14:27
Ответ дляЛеді Душка
?
Берете ухвалу суду, пишете заяву роботодавцю про вашу відсутність у п´ятницю.
Зранку марафет, нігті, губи, вії. Перед засіданням вічливе привітання в реверансі майбутньому колишньому.
На засіданні просите шановного суддю дозволу звернутися до позивача, а потім падаєте йому до ніг, плачете і вмовояєте не розлучатися.
Має спрацювати.
автор Леді Душка • 24 ноября в 14:27
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вже не важливо
Тобто? Суд 28.11. Коли потрібно було подавати заяву?
Ворую вкусняшки• 24 ноября в 14:29
Вам коли повідомлення прийшло що суд буде, ви могли їм рекомендованим листом через Укрпошту (без повідомлень і всякої додаткової мішури) надіслати заяву про розгляд справи без вашої присутності. Можете в інтернеті подивитися приклади, там є. Якщо це засідання перенесуть через неявку, можете ще встигнути надіслати таку заяву. Тоді не треба туди йти. Рішення потім онлайн можна подивитись.

В принципі можете і сьогодні надіслати, може ще дійде.
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября в 14:29
Ответ дляВорую вкусняшки

Автор не хоче йти, оскільки не хоче розлучатися.
Цвіпканя• 24 ноября в 14:30
Ответ дляЛеді Душка
Зачем вы хотите усложнять?
Цвіпканя• 24 ноября в 14:32
Ответ дляСМСница
Меня с первого развели
С формулировкой в решении:чтобы не тратить время суда)
Ворую вкусняшки• 24 ноября в 14:32
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так уже ж майно поділили. З її опису виглядає що просто не хочеться туди йти, і я її розумію. Більшість людей в такій ситуації туди не ходить.
Заюшка_хозяюшка• 24 ноября в 14:35
Ответ дляВорую вкусняшки
Майно поділено без суду.
А про небажання розлучатися, автор сама пише
Кокосиха• 24 ноября в 14:42
Ответ дляЛеді Душка
У меня был адвокат, она же была уполномоченный. Я не ходила. Ни разу. Она сама меня представляла.
автор Леді Душка • 24 ноября в 14:43
Ответ дляЦвіпканя
Зачем вы хотите усложнять?
Що саме ускладнювати? Мені, якось, всеодно. Я не хочу витрачати свій час.
автор Леді Душка • 24 ноября в 14:44
Ответ дляКокосиха
Брати адвоката, платити йому гроші- для чого?
Кошка Мурка• 24 ноября в 14:48
Ответ дляЛеді Душка
щоб не бачитися з тим козлом)
Цвіпканя• 24 ноября в 14:56
Ответ дляЛеді Душка
Если в свое время вы женились добровольно и тратили свое время ,так имейте уважение к партнеру нормально разойтись,а не потенциально затягивать специально процесс
автор Леді Душка • 24 ноября в 15:49
Ответ дляЦвіпканя
Смішно, але для одруження ми витратили 5 хв. В загс заскочили, підписи поставили.
Для розлучення потрібно витратити більше часу. І от якраз зараз з тим часом проблеми. На роботі завал, шкода витрачати час.
Цвіпканя• 24 ноября в 16:04
Ответ дляЛеді Душка
Тогда надо было сразу написать заявление что вы не против иска и без вас бы все быстро сделали
Но вы сами написали,что дело не во времени,а просто не хотите развод