Аноним_1859• 24 ноября в 16:44
Пайпель біопсія
Дівчата, хто робив ? Які відчуття під час процедури? Начиталась у відгуках, що дуже боляче, деякі навіть свідомість втрачали. Тепер сама боюсь 😳🤦🏻♀️
Аноним_1859
• 24 ноября в 17:02
Ответ дляСтильна штучка
Робила
Терпимо
Швидко це робиться?) після процедури нічого вас не турбувало?
Соображалочка• 24 ноября в 17:05
Ответ дляАноним_1859
Там нечему болеть, это вводят в матку очень тонкую трубочку и отсасывают материал, это абсолютно безболезненно, другое дело, целесообразность , не при всех диагнозах допустимо
Аноним_1859
• 24 ноября в 17:06
Ответ дляСоображалочка
Спасибо за ответ!🙏🏻
Стильна штучка• 24 ноября в 17:33
Ответ дляАноним_1859
Швидко, пару хвилин
Нічого не турбувало