Галя-краля• 24 ноября в 17:04

Стоять на гвоздях

Увидела в Холостяке практику стояния на гвоздях, а у меня только коврик Ляпко. Кто пробовал стоять на гвоздях? Как ощущения, что получили от этого?
Там-тарарам• 24 ноября в 17:06
На коврике стою.
автор Галя-краля • 24 ноября в 17:07
Ответ дляТам-тарарам
На коврике стою.
Давно?
Завжди мало• 24 ноября в 17:09
Ответ дляТам-тарарам
На коврике стою.
І що це дає?
Летчица• 24 ноября в 17:10
Ответ дляЗавжди мало
І що це дає?
Стойкость.
Мадам Подлинник• 24 ноября в 17:10
Пробувала йти по доріжці з дошок Садху (гвозді різного розміру і товщини). Виділяється адреналін, потім ендорфіни. Спочатку боляче, треба глибоко дихати. Відчуття неоднозначні. ніби уходять зайві думки.
Але психолог мені пояснила, що це не здоровий спосіб виділення ендорфінів. Це стрес для організму.
Коврик Ляпко теж є. Користувалась для спини
Надаю перевагу спортивному масажу.
Завжди мало• 24 ноября в 17:10
Ответ дляЛетчица
Стойкость.
поСТОЯнство
Летчица• 24 ноября в 17:11
Ответ дляЗавжди мало
поСТОЯнство
Отстойник.
Завжди мало• 24 ноября в 17:12
Ответ дляМадам Подлинник
Надаю перевагу спортивному масажу.
Але килимок Ляпко мені реально допомагає від болей в спині (протрузії). Чи це пояснюється просто знеболенням, а не лікування?
Доктор Варвар• 24 ноября в 17:13
Я когда-то интересовалась и решила, что это не для меня. Боюсь инфекций в случае микротравм, которые возможны при некачественных досках или неправильной технике выполнения.
Летчица• 24 ноября в 17:13
Ответ дляЗавжди мало
поСТОЯнство
Застой? Устои. Стояние)
Летчица• 24 ноября в 17:14
Стояк.
Мадам Подлинник• 24 ноября в 17:16
Ответ дляЗавжди мало
В мого чоловіка грижі, він іноді використовує, коли сильно болить.
Але знову ж таки це робота гормонів. Адреналін та ендорфіни.
Ендорфіни - це тимчасові знеболювальні, виробляються у відповідь на стрес, зменшуючи біль. Тобто у вашому мозку створився ланцюг: біль-адреналін-ейфорія.
Вірю, я повірив• 24 ноября в 17:52
Больно
автор Галя-краля • 24 ноября в 17:59
Ответ дляЗавжди мало
Точно обезболивание.