Идеальная оптимистка• 24 ноября в 21:11
Магазин Estore.ua чи варто купувати Apple
Питання про техніку Apple. Ціни дешевше, ніж в comfy, наприклад. Це надійний магазин? Можна купувати? Чи за гарантію потрібно доплачувати окремо, як в Touch чи Ябко?
Идеальная оптимистка
• 24 ноября в 21:11
Ціна нижча, якщо платиш готівкою. Якщо картка, плюс 5% в тоді ціна така сама
Вам телефонограмма• 24 ноября в 21:52
Я покупала телефон и часы, все отлично. Друзья тоже неоднократно телефоны там брали